Sayfa 8/1002 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 57 - 64 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Şaka maka dün itibariyle konut faizleri aylık 1.2 oldu devlet bankasında bile.yıllık %15 yapar. Konut kredi faizi bu ülkede ki en düşük oran.
    Mevduat faizi ise 11-12 de halen. Damat cidden iyi iş yaptı. Mevduat faizini konut faizinin altında tutabilmek büyük başarı .

Albayrak: İstihdam alanında oldukça kuvvetli olan inşaat sektöründen güzel haberler gelmeye devam ediyor, Konut satışları Ağustosta geçen yılın aynı ayına göre %54,2 artarak 170.408’e ulaştı, sektörümüzü kutluyorum

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak: İstihdam alanında oldukça kuvvetli olan inşaat sektöründen güzel haberler gelmeye devam ediyor, Konut satışları Ağustosta geçen yılın aynı ayına göre %54,2 artarak 170.408’e ulaştı, sektörümüzü kutluyorum
    Ben kamu banklarını kutlardım. Bu başarı onların eseri

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Emekli Tümamiral Cihat Yaycı'dan Doğu Akdeniz açıklaması: Türkiye'nin 572 yıllık ihtiyacını karşılar.

Emekli Tümamiral Doç. Dr. Cihat Yaycı, Girit'in güneyindeki doğalgaz rezervlerinin Türkiye'nin 572 yıllık ihtiyacını karşılayacak düzeyde olduğunu söyledi.

https://cumhuriyet.com.tr/haber/emek...rsilar-1766122

Ve zat-i muhterem bu amirali emekli etti.

Nedeni de, bir rant ihalesine comak sokmak.

Hani bazen, bu yasananlari, milletin bekasi icin yapiyor diye dusunenler var.

Belki, okur, ogrenir, dusunurler.

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    bakalım ekim ayında da eylül ayı verileri için benzer birşey soyleyebilecek mi?

6. Kredi Notunun Türkiye İle Aynı Olduğunu Fark Eden Tanzanya'da Moraller Yerinde: ''Demek kabilede bir de ekonomi bilen adam olsa...''

http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=380671

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bakalım ekim ayında da eylül ayı verileri için benzer birşey soyleyebilecek mi?
    Bence soyler.

Moddy's, kararini 3 gun onceden bunlara yazili olarak duyuruyor, bu, o gunlerde, 3.ceyrekte V tipi yukselis edebiyati yapiyordu, madem Moddy's den boyle bir karar gelecek, sus dimi, yok anlik butun isler.

Kayinbabasi da , Moody's'in karari uzerine, S&P icin demedigini birakmiyor, o henuz kimin not kirdiginin bile farkinda degil.

Yersen.

Sayfa 8/1002 İlkİlk ... 6789101858108508 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •