Sayfa 974/1002 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,785 - 7,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Çomarlar acep döviz alıyormu,yoksa satıyormu ?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsa yine coştu 1321-yükseliş %2.95,ben birşey anlamadım,neden düşürdün,neden çıkarttın ?
    Dün şortları kapadılar , bugün de sıradaki şortlara zemin hazırlıyorlar ellam.

3. Bu dediğim bir gün mü sandınız iki güne bir 17 saat çalışma aynı günün sabahi tekrar 3-4 saat sonra eve gidip 17 saat dinlenme sonra tekrar 17 saat okul açılsın demiyorum öğretmenler okulada gitsin demiyorum kopardiklari yaygaradan bahsediyorum.
    Neyse konuşma bir yere varamiyacak başlığı bu konuda yormiyayim.
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    1 günden 1 şey olmaz . Okul açılması sıkıntı.

Birisini anlarken diğerine giydirmenin anlamı yok.
    TÜM O SAN'a ait olanlar bana da ait

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Hangi mesleği icra ederseniz edin ,bu ülkede namuslu insanlar için hayat zor, yaşamak zor .
    Bir yanda yoksulluk bir yanda hukuksuzluk, haksızlık.

Askere zor olan hayat öğretmene kolay değil; hemşireye zor olan hayat mühendise kolay değil.

Esnaf zorda , berbere zor da bakkala , manava mı kolay ?

Anlamıyoruz, hepimiz aynı potadadayız, hepimiz aynı çukurdayız.

Birbirimizi yediğimiz için bizi bu hale getirenler rahat bir hayat sürüyor. Birbirimizi yemekle o kadar meşgulüz ki bir şeyleri düzeltme fırsatı bulamıyoruz.

Öğretmenlik mesleği gibi yüce bir mesleği , kendi küçük beyinlerince mesaiden kaytarıyor diye aldıkları kıçı kırık maaşları hak etmiyor babında görüş paylaşanlar , hatta maaşın yetmiyor mu hocam diye aşağılayanları da gördü ya bu gözler bu forumda , bu yorumda bulunanlara , ima dahi edenlere yazıklar , yazıklar , yazıklar olsun ...

Hem bütün öğretmenleri kast etmiyorum diyor hazret hem de o gözleri avm de fink atanları , paraşüt kursuna gidenleri , taxicilik yapanları, hamallık yapanları bla bla bla ,,, sayıyor da sayıyor garibim. Fikrini desteklemek için de polisler 17 saat , sağlık çalışanlarının canı burnunda gibi argümanları da fikrinin temelini oluşturma babında kullanıyor. Öğretmenlik de tıpkı sağlık personeli gibi , sığlık polis teşkilatı gibi , tıpkı hamallık yapanlar gibi şerefli bir meslektir. Her meslekte görevini layıkı ile yapmayan , hakkı ile yapmayan, kaytaran insanlar olabilir. Bir meslek grubu ile fikir söylerken , söze o meslek grubunun bir kısmı , şahit olduğum bazı öğretmenler , tanıdığım bazı doktorlar, polisler diye başlamak gerekir. Hem cümlenin ve yazdığı yazının genelinde genelleme yapıcan , daha sonra da karşı cevap gelince ben hepsini kast etmiyorum diyecen , daha sonra verdiğin cevapta da aynı genelleme ana fikri ile cevap yazmaya devam edicen , neyse fazla uzatmayıp topiği meşgul etmeyelim diyecen , bu yazdıkların ile bu mesleği onuru ve şerefi ile yapıp elinden gelen her şeyi yapan , veren o meslek grubunu ne kadar yaraladığını , ne kadar üzebileceğini göz önüne almamak olmaz.
    Hele mrfatih diye bir biri . Maaş yetmiyor mu hocam diye bir de aşağılıyor. Kendisine bu sözünden dolayı embesil mi denilmiş bilmiyorum ama az bile denmiş. Denyonun önde gidenisin sen. Bir başka topikte hatırı sayılır bir param var , yıllık 500 bin TL faiz veriyorlar ma acaba emlek mı alsam yoksa başka bir öneriniz var mı diye fikir sorduğuna dair Allah daha çok versin ama 25 yıllık öğretmen senin ana parana 1 yılda aldığın ve beğenmediğin paranın %1 ine talim ediyor. Sen onları anlıyamazsın kardeşim

6. Ons altin 36 dolar birden artti, ( % 1.74 )

Su an 1.811.90 USD. ( 31.1 gram, saf altin ) Kaynak Yahoo Finance,

3 kez test ettim, Asilar hakkinda olumlu haberler, altini dusuruyor.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

-25.11 28351 T.Vaka,6814 Hasta,168 Vefat, 4641 Ağır Hasta
    -26.11 29132 T.Vaka,6876 Hasta,174 Vefat, 4711 Ağır Hasta
    -27.11 29845 T.Vaka,6592 Hasta,177 Vefat, 4816 Ağır Hasta
    -28.11 30103 T.Vaka,6714 Hasta,182 Vefat, 4903 Ağır hasta
    -29.11 29281 T.Vaka, 6439 Hasta,185 vefat, 5011 Ağır hasta
    -30.11 31219 T.Vaka, 6514 Hasta, 188 vefat,
    5190 Ağır hasta, %71,3 Y.Bakim doluluk
    -01.12 30110 T.Vaka, 6101 Hasta, 190 vefat,
    5303 Ağır hasta, %71,7 Y.Bakım doluluk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by roxette Yazıyı Oku
    Öğretmenlik mesleği gibi yüce bir mesleği , kendi küçük beyinlerince mesaiden kaytarıyor diye aldıkları kıçı kırık maaşları hak etmiyor babında görüş paylaşanlar , hatta maaşın yetmiyor mu hocam diye aşağılayanları da gördü ya bu gözler bu forumda , bu yorumda bulunanlara , ima dahi edenlere yazıklar , yazıklar , yazıklar olsun ...

Hem bütün öğretmenleri kast etmiyorum diyor hazret hem de o gözleri avm de fink atanları , paraşüt kursuna gidenleri , taxicilik yapanları, hamallık yapanları bla bla bla ,,, sayıyor da sayıyor garibim. Fikrini desteklemek için de polisler 17 saat , sağlık çalışanlarının canı burnunda gibi argümanları da fikrinin temelini oluşturma babında kullanıyor. Öğretmenlik de tıpkı sağlık personeli gibi , sığlık polis teşkilatı gibi , tıpkı hamallık yapanlar gibi şerefli bir meslektir. Her meslekte görevini layıkı ile yapmayan , hakkı ile yapmayan, kaytaran insanlar olabilir. Bir meslek grubu ile fikir söylerken , söze o meslek grubunun bir kısmı , şahit olduğum bazı öğretmenler , tanıdığım bazı doktorlar, polisler diye başlamak gerekir. Hem cümlenin ve yazdığı yazının genelinde genelleme yapıcan , daha sonra da karşı cevap gelince ben hepsini kast etmiyorum diyecen , daha sonra verdiğin cevapta da aynı genelleme ana fikri ile cevap yazmaya devam edicen , neyse fazla uzatmayıp topiği meşgul etmeyelim diyecen , bu yazdıkların ile bu mesleği onuru ve şerefi ile yapıp elinden gelen her şeyi yapan , veren o meslek grubunu ne kadar yaraladığını , ne kadar üzebileceğini göz önüne almamak olmaz.
    Hele mrfatih diye bir biri . Maaş yetmiyor mu hocam diye bir de aşağılıyor. Kendisine bu sözünden dolayı embesil mi denilmiş bilmiyorum ama az bile denmiş. Denyonun önde gidenisin sen. Bir başka topikte hatırı sayılır bir param var , yıllık 500 bin TL faiz veriyorlar ma acaba emlek mı alsam yoksa başka bir öneriniz var mı diye fikir sorduğuna dair Allah daha çok versin ama 25 yıllık öğretmen senin ana parana 1 yılda aldığın ve beğenmediğin paranın %1 ine talim ediyor. Sen onları anlıyamazsın kardeşim
    Gencecik dahi olsa, yasima basima bakmam, ellerinden operim sevgili ogretmenlerimizin.

Takilmayin bunlara, cogu ne dediginin farkinda degil.

Sayfa 974/1002 İlkİlk ... 474874924964972973974975976984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •