Sayfa 40/1002 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Zamanında commodore ve atari oynayan çocukların bir çoğu devamında programcı oldular. Hiç bir şeye karşı ön yargılı olmamak gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Çocukluğum kafa ayarı ile geçti hey gidi günler..10 sayfa kod yazıp tek elde ettiğim alkış sesiydi c64 te.. neyse okumadık orta okul mezunuyum ama kısmet buymuş..

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En çok para harcayan Alamanlarmış, gelenler Rus bilmiyorum belki de dötü b.klu arapta vardır, fakat 50 milyon turist falan gelmez o iş hayal oldu.

Not: Turizm gelirini 25 milyon dolar gayme olarak biliyordum, meger 35 milyar dolar gaymeymiş, velhasıl dötteki dona baya büyük yama lâzım...
    Gaya abi

Bir olay anlatayım büyük bir center da Arap kafilesi geziyor .

Adamlar işi bitiyor çıkıyor sonra ortalığı bir koku sarıyor bir bakıyorlar üst kata çıkan merdiven boyunca sıçmış Arab’ın biri

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    para basıp sokmuştur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Amacım polemik değil öncelikle ifade edeyim.
    Ülkemizin Arjantin ile kıyaslanması zoruma gidiyor.
    Öyle dönemleri görmek aklı selim kimsenin istemeyeceği bir durum.
    Şuan faiz arttırsan problem. Dolar gitse problem.
    Çok zorlu dönemler.
    Kur bu seviyede bile oldukça zararlı. Devamı gelirse bilemiyorum.
    Aksiyon alınır mı? Her şey mümkün.
    ÖTV indirimi beklenirken egea 113 bin olduysa ( en son o fiyattı)
    Ben bu durumlardan oldukça rahatsızım.
    Olan çoğunlukla halka, millete olur.
    Ulkenin tek kurtulusu yüklü miktarda borc alip vadesi geleni cevirmek ya da yapilandirmak ardindan ulkeyi ihl zihniyetinden sonsuza dek kurtarmak olacaktir, sonra yapisal reform yaparsin, egitim, üretim, hukuk vb seyleri duzeltir liyakata önem verirsen her sey yoluna girer, şeffaflık, hesap verilebilirlik diger ayagi aslinda hepsinin kokeni adalet, adil ve tarafsiz bir yonetim bu ulkeyi kurtarir, yoksa hepimiz birden batariz, bu ulkede butun iktidarlar kendi cevrelerini zengin etmeyi ilke edinmistir, vatandasi ve ulkeyi dusunen yok, siyasetle ugrasanlara bir bakin hepsi yiyici tayfa, siyasetten kesinlikle uzak durmasi gerekenler ulkeyi idare ediyor.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Gaya abi

Bir olay anlatayım büyük bir center da Arap kafilesi geziyor .

Adamlar işi bitiyor çıkıyor sonra ortalığı bir koku sarıyor bir bakıyorlar üst kata çıkan merdiven boyunca sıçmış Arab’ın biri

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eğer ki, arap ülkelerine çalışmaya gidenler şıp deye anlıyorlar arabın ne mal olduğunu, hacca gidenlerde ayıyorlar da hacca gidecek kadar inanmış biri dönemiyor tabiki.

Türkiye ahalisini toptan Arabistana yollasak, 1 yıl sonra yarısı ateist olur.

Boşuna söylenmemiştir, ne Şam'ın şekeri, ne de arabın zekeri.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    para basıp sokmuştur
    jondowes dispo ödemesi için önceden gereğinden fazla tampon para aldılar tcmb'den onu zk olarak ödemeye başlayacaklar bu olunca da tekrar artacak likidite açığı döngüsel olarak diyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Star ana haberde önce bir teyzenin oğlunu evlendirecegi altinlarinin çalınması haberi , peşinden altınları anlaşmalı kuyumcular aracılığı ile bankalara yatırın haberini verdiler.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 40/1002 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •