Sayfa 139/1002 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 1,105 - 1,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Eylül ayı enflasyonu rakamları:
    5 ekim saat 10 da.!!!
    Benjamini kimse kandıramaz.!!
    Damata selam Crash a devam.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. korona vaka sayılarının kelime oyunlarıyla gizlenmeye çalışıldığı bu gün basına yansıdı. 28 Temmuz 2020 tarihine kadar Tabloda VAKA sayısı olarak verilen rakamlar 29 Temmuz 2020 tarihli tablolardan itibaren HASTA sayısı şeklinde değiştirilerek kelime oyunu ile gerçek vaka sayıları gizlenmeye başlamıştır. HASTA sayısı denmekle o gün pozitif çıkan ve hastaneye yatırılan şahıslar bildirilirken aynı gün pozitif çıkıp evine gönderilerek evinde tedavi altına alınan şahıslar vaka sayılarına dahil edilmeyerek vaka sayılarında kelime oyunu ile gizlenmeye çalışılmış ve o günden sonra evde tedavi, gören pozitif vakalar bu sayının dışında tutulmuştur. Yani defalarca basına yansıyan ve vaka sayılarını gizliyorlar denildiği iddialar bu gün teyit niteliği kazanmıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Bloomberght TV'de La Fontaine'den masallar anlatıyorlar.

2018 de değiliz.

Artık çok farklı bir evrede olduğumuzu düşünüyorum. Konu faiz konusunu çoktan geçti bence...
    Şahsen TV'deki ekonomi yorumlarını neredeyse hiç takip etmem. Çünkü ekrana çıktığında "bu adam donanımlıdır dur bi dinleyeyim" denilen birçok kişiyle tanışıklığım, sohbetim oldu. Birinci öncelikleri hiç kimseyi ürkütmemek, pr yapmak ve ekran yüzü olmaktır. Böylece bir sonraki çalışacakları yere iyi maaşla geçebilirler. Asıl akıllarındakileri, olumsuz baz senaryolarını "Bir miktar [yüklem]ebilir" diye tek cümleyle geçiştirirler. Sonra martaval okumaya devam ederler. Ağızları en laf yapanları, trade işinde en beceriksiz olup hesap batıranlarıdır. Biraz sert oldu, kusura bakmayın ama gerçek bu.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

Günaydın usd try 7.6146
    Euro 8.8831
    Ons 1872
    Gram 458

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

BDDK : https://www.bddk.org.tr/ContentBddk/...ru_0852_01.pdf

Karar sonrası dolar/TL 7.60’in altına geriledi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

BDDK: Bankaların, vadede TL alım yönünde gerçekleştirecekleri swap ve diğer türev işlemlerin yasal özkaynaklara oranı yüzde 1'den yüzde 10'a çıkarıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Dolar/TL 7.5641

Dolar/TL 7.54

Sayfa 139/1002 İlkİlk ... 3989129137138139140141149189239639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •