Sayfa 761/1002 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1.  Alıntı Originally Posted by azak Yazıyı Oku
    tv lerde ''acı reçete ''sözü var. acı reçeteyi vatandaşamı yedirecekler. ne demek isteniliyor?
    Bunun alternatifi varmı ki pek tabi vatandaş ödeyecek yani içecek. Bunu herhalde saraydan beklemiyoruz. Uzun lafın kısası zam ve vergi artışları, tl arzının kısılması. Bunlar ne sonuçlara neden olur bilirsiniz.

2. Acı reçete bize tatlı gelir 8,5 den dolar alanlara hiç acımıyorum 2 sene bekleyin

Malum usd try düşüş eğilimi devam ediyor. Bu sırada 8.50 den dolar alanlara acımayanlar , yok efem lastik patlamış jant üstünde gidiyormuşuz falan filan bu yaşananlara dolar alanlar değil ortamı hazırlayan zihniyete kabahat bulsunlar. Bulamiyorsanız yallah kendi çöplüğünüze...

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1 ay sonra 9 olsa yine rekabetci kur zirvalamalarina baslarlar.
    Hep ayni hikaye.Cevir kazi yanmasin.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bende o acı reçeteyi anlamadım gitti o günde burda ifade etmiştim sayın medwig yazınca

TÜM O SAN'A AİT OLANLAR BANA DA AİT

6.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Bunun alternatifi varmı ki pek tabi vatandaş ödeyecek yani içecek. Bunu herhalde saraydan beklemiyoruz. Uzun lafın kısası zam ve vergi artışları, tl arzının kısılması. Bunlar ne sonuçlara neden olur bilirsiniz.
    British cafede mi ne paylasiyordu, sarayda havuzlar falan var, iste bence acı reçete o, havuza girmeyeceklermis.

7.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Acı reçete bize tatlı gelir 8,5 den dolar alanlara hiç acımıyorum 2 sene bekleyin
    Adam yurtdışında yiyecekse dövizini kaç tl olduğunun bir önemi yok ki

TL kârı için alanlar biraz üzülmüştür.

Sayfa 761/1002 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •