Sayfa 500/999 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Dün bir çok ürünü yurt dışına satabiliriz içinde bazı parçalar hala yabancı olduğu için satamıyoruz diye Habertürk'de konuşuluyordu.
    Silahda fiyatlar çok yüksek, bizden al tepe tepe kullan dediğin anda yüzlerce küçük ülke var bizim kapımıza gelir.
    faydalanalim , sırada sütçü beygiri var; o da gidecek..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

emeği geçenlere teşekkürler

çok pis ateş ettim
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    Yine herkesin kazandıgı, hem longcunun hem shortçunun yüzünün güldüğü mükkemmel bir gün oldu. Zarar edenlerin zararları pala tarafından %100 iade edildi. Emegi gecenlere teşekkür edildi.

Herkesin kafasında ula zaten viop bana para veriyor neden işi bırakmayım soruları hasıl oldu.

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    Yine herkesin kazandıgı, hem longcunun hem shortçunun yüzünün güldüğü mükkemmel bir gün oldu. Zarar edenlerin zararları pala tarafından %100 iade edildi. Emegi gecenlere teşekkür edildi.

Herkesin kafasında ula zaten viop bana para veriyor neden işi bırakmayım soruları hasıl oldu.
    hep kazanan dolarcılarla eurocular
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku

vioptan kimse para kazanamaz, pala hariç..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Afyona ne olmuş öyle.
    2 gün resmen gel gel yaptılar
    Sonra mal çıktılar

8.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku

Grafiklerle gösteriyorlar şuradan alıp şuradan satsan,şuradan satıp sonra şurada yerine koysan paranı katlardın vs.

Tam dedikleri yerde alıyorsun daha da düşüyor, tam dedikleri yerde satıyorsun daha da yükseliyor.

Gerçi teknikçiler haberlere kulaklarınızı tıkayın diyorlar. Rus veya Çin borsasında oynamak lazım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 500/999 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •