Sayfa 204/999 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: Viop - XXV

Alıntı Originally Posted by BirİkiÜç Yazıyı Oku
    Yaptığınız Ahlaksızlık ve Allahsızlık.

Burada kaç kişi viopta şurayı geçmezse şuraya düşerse vs...yazmayacam dedi. Ama yazmaya devam ettiniz. Bu forum iddialarla dolu. Hala yazabiliyorlar.

Onur şeref vb. yok olmuş. Böyle giderse batarsınız. Sonrada buraya başkasının yazdığı bir şeyi alıntılarsınız.

Bir de yüzecek biri var dı Midilli miydi neydi!

Çöp...
    hem ahlak hem allah kelimelerini kullanan zat kimin kaçıncı nikisin kapıdan kovuyorlar pencereden giriyorsunuz nasıl yüzsüz adamlarsınız sattığın ahlak sende var mı tabi ki yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Dolar her zaman portföyde bulundurulması gereken bir enstrümandır. Morgan da dese babamda dese ben alır kenara atarım param oldukça.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    hem ahlak hem allah kelimelerini kullanan zat kimin kaçıncı nikisin kapıdan kovuyorlar pencereden giriyorsunuz nasıl yüzsüz adamlarsınız sattığın ahlak sende var mı tabi ki yok
    Yüzsüz sensin. Dengesiz herif. Bilip bilmeden konuşma. Bazılarının yaptığı paylaşımlar şuç unsuru. Forumu tehlikeye sokuyorsunuz.
    Allaksız sensin.

Sizi kınıyorum.

O mesajı yazanı da kınıyorum.

Kaç kişi söylediğim tutmazsa yazmayacağım dedi forumda ve tutmadı ama yazmaya devam etti. Hala ahlaktan bahsediyor.

Yüzsüz sensin. Dengesiz herif. Bilip bilmeden konuşma. Bazılarının yaptığı paylaşımlar şuç unsuru. Forumu tehlikeye sokuyorsunuz.
    göster bakalım suç unsurlarını kafana gör eyazı yazıyon kimsin önce onu söyle ona göre sıvayacağım densiz dingil
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yaptığınız Ahlaksızlık ve Allahsızlık.

Burada kaç kişi viopta şurayı geçmezse şuraya düşerse vs...yazmayacam dedi. Ama yazmaya devam ettiniz. Bu forum iddialarla dolu. Hala yazabiliyorlar.

Onur şeref vb. yok olmuş. Böyle giderse batarsınız. Sonrada buraya başkasının yazdığı bir şeyi alıntılarsınız.

Bir de yüzecek biri var dı Midilli miydi neydi!

Çöp...
    konuyu tam anlamadan terbiyesizlik yapma! bir mesaj yazdım onuda gerektiği için yazdım. okumuşluğun varsa yukardan aşağı oku... hadi şimdi ikile hülocu senii... uzatma tamam
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6. Dolar bu kadar konuşulup yükseliş beklentisi devam ediyorsa düşüş-duzeltme vaktidir...

7. VİOPCU paranızı alan adam! Senden mi korkacam.

Koç oldu GÜMÜŞ!
    18 idi alınır mı dediğinde ha ha hala yazar.

Doların fibo hedefleri 7.61 8.28 10.23...7.61 üstünde kalırsa tehlike devam eder bence..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Sayfa 204/999 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •