Sayfa 16/165 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 121 - 128 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1. Yıldız pazar da.
     Alıntı Originally Posted by waitrose Yazıyı Oku
    Hangi pazarda işlem görecek acaba?

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş., Borsada Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile halka arz edilecektir.

Başvuru için ESENH kodlu hisse senedine 1-2 Ekim günlerinde saat 13:00’e kadar 8.50 fiyattan limit fiyatlı emir göndermeniz yeterlidir.

Bu halka arzda bundan önceki benzer halka arzlardan farklı olarak; aynı ve/veya farklı aracı kurumlardan iletilen, ancak aynı MKK sicil numarasına sahip yatırımcı emirlerinden sadece fiyat ve zaman önceliği kuralına göre önceliğe sahip ilk emre dağıtım yapılacaktır. Aynı MKK sicil numarasına sahip mükerrer girilen diğer emirler için dağıtım yapılmayacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş., Borsada Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış Yöntemi ile halka arz edilecektir.

Başvuru için ESENH kodlu hisse senedine 1-2 Ekim günlerinde saat 13:00’e kadar 8.50 fiyattan limit fiyatlı emir göndermeniz yeterlidir.

Bu halka arzda bundan önceki benzer halka arzlardan farklı olarak; aynı ve/veya farklı aracı kurumlardan iletilen, ancak aynı MKK sicil numarasına sahip yatırımcı emirlerinden sadece fiyat ve zaman önceliği kuralına göre önceliğe sahip ilk emre dağıtım yapılacaktır. Aynı MKK sicil numarasına sahip mükerrer girilen diğer emirler için dağıtım yapılmayacaktır.
    zaman önceliğini anladık da , fiyat önceliği nasıl oluyor

İs bankasi is cep uzerinden yine halka arza katilamiyoruz sanirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

5.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    İs bankasi is cep uzerinden yine halka arza katilamiyoruz sanirim?

Yatırım, hisse senedi menüsünden katılın.

Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Yatırım, hisse senedi menüsünden katılın.
    Halka arz menusu calismiyor.
    Normal hisse alimi gibi talimat vermeye kalktigimda da hisse listede cikmiyor. Siz iscep uzerinden katildiniz mi yoksa mantigini mi anlatmaya calisiyorsunuz?

Seçtiğiniz işlem geçici bir süre ile kullanıma kapalıdır. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyiniz.
    Problemin devam etmesi halinde 0 850 724 0 724 Telefon Şubemizi arayıp müşteri temsilcimize sorununuzu 2933 kodu ile bildiriniz.

İs bankasinin hali bu. Hic sasirtmadi yine.

Ortalama kaç lot gelir hesap eden var mı?

Öncekilerden yüksek gelecek belli tek bir yerden başvurabiliyoruz sonuçta.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

Sayfa 16/165 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •