Sayfa 142/165 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by volkan_smh Yazıyı Oku
    Biraz da kendime kizarak tabii...Asagidan maliyetli olmama ragmen milletin realize ettigi yerlerde ben 40lardan tekrar mallandim,ben aldikca o dustu.Umarim hayirlisi olur

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    çok benzer şekilde hareket etmişiz beklemeye devam, mızrağın çuvala sığamayacağı günleri bekliyoruz, selamlar. YTD

2.  Alıntı Originally Posted by svobe Yazıyı Oku
    çok benzer şekilde hareket etmişiz beklemeye devam, mızrağın çuvala sığamayacağı günleri bekliyoruz, selamlar. YTD
    Tam tersi hareket ettik ama dedigimiz gibi hayirlisi kardesim,sabirla bekleriz

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    43,18 altına gelirse 36 bölgesine kadar bir konsolidasyon beklentim var ama hayırlısı gerçekleşmezsede bereket versin der kenara çekilirim, şaka maka ciddi kazanç elde ettik şu tahtadan.
    Ahhh ulan ahhhh bugünleri görmüşüm önceden ama gittik erken mala girdik kamil gibi. Ulaaaa tahtacı ciğerini sökecem seninde bakalım sabır sabırr.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Ahhh ulan ahhhh bugünleri görmüşüm önceden ama gittik erken mala girdik kamil gibi. Ulaaaa tahtacı ciğerini sökecem seninde bakalım sabır sabırr.
    Düşüşun birde çıkışı olacak degilmi oryak

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün sabah esen aldım şuan satamıyorum arkadaşlar neden acaba

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. brüt takasta bu gün satamazsınız

7.  Alıntı Originally Posted by norşinli Yazıyı Oku
    brüt takasta bu gün satamazsınız
    Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bu hisseyi alanlar acaba bilanço okumayı biliyorlar mi? Yoksa zaten son 1 yilda küçük dandik sirketler daha fazla gidiyor diye mi aliyorlar ?

Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Sayfa 142/165 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •