Sayfa 140/165 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

Esen de hiç mi yorum yapacak babayigit yokmu

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Brüt takasa mi gectik

3.  Alıntı Originally Posted by galinse Yazıyı Oku
    Esen de hiç mi yorum yapacak babayigit yokmu

Spk nın halt etmesi şu bilançoya brüt takas cezası kesti insafsızlar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. Bizim kurumlarda gerizekalılıkta sınır da yok ulan adamın karı artmış, öz sermaye malı mülkü hayvan gibi artmış. PDD ve FK sı düşmüş adamı brüte neden sokarsın kardeşim.
    Sabahtan beridir haybeye milleti döktürdü spk sağolsun sorsan ky koruyor.
    Bu saatten sonra 14 gün merilldi yapıydı robot falan bulaşamaz esene bakalım ralli yapacakmı ki bundan sonra trade falanda şahsım adına yapmam seri halde tavan giderse kaçırırsam çok yazık olur kahrımdan keserim kendimi yeminle.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Bizim kurumlarda gerizekalılıkta sınır da yok ulan adamın karı artmış, öz sermaye malı mülkü hayvan gibi artmış. PDD ve FK sı düşmüş adamı brüte neden sokarsın kardeşim.
    Sabahtan beridir haybeye milleti döktürdü spk sağolsun sorsan ky koruyor.
    Bu saatten sonra 14 gün merilldi yapıydı robot falan bulaşamaz esene bakalım ralli yapacakmı ki bundan sonra trade falanda şahsım adına yapmam seri halde tavan giderse kaçırırsam çok yazık olur kahrımdan keserim kendimi yeminle.
    Stonhand tavan serisine bağlama ihtimali sence ne kadar yatirim tavsiyesiz söyle

6.  Alıntı Originally Posted by galinse Yazıyı Oku
    Stonhand tavan serisine bağlama ihtimali sence ne kadar yatirim tavsiyesiz söyle

Şuan ki kademeye baksana mübarek 39,18 alış 39,70 satış tahtacı malı toplamak için yapmadık şey bırakmıyor bugün satarsan 39,18 den alırım ama almaya kalkarsan 39,70 diyor yahu 0,50 kr spreadmi olur kitapsız.
    Ben 2 böbrek 1 dalak esendeyim bakalım bugün brütün ilk günü bir bitsinde şu ilk günü atlatırsak önümüz açık olacak inşallah yoksa şu bilançoya bu ceza sözde SPK küçük yatırımcıyı koruyor deniliyor ya birde delirmemek elde değil ya.

7. Buda benden olsun grafikte zaten bir hedef falan yok. Mübarek kanal içinde git gel konya ama o düşeni kırınca görecem ******** palayı. Şu düşüş içinde çarp çarp manyak ettim kamili ama artık yeter ula kanal tepesinden öyle bir marj açtı ki öyle böyle değil artık çinekop sarıkanat derken lüfere doğru gidiyoruz.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Şuan ki kademeye baksana mübarek 39,18 alış 39,70 satış tahtacı malı toplamak için yapmadık şey bırakmıyor bugün satarsan 39,18 den alırım ama almaya kalkarsan 39,70 diyor yahu 0,50 kr spreadmi olur kitapsız.
    Ben 2 böbrek 1 dalak esendeyim bakalım bugün brütün ilk günü bir bitsinde şu ilk günü atlatırsak önümüz açık olacak inşallah yoksa şu bilançoya bu ceza sözde SPK küçük yatırımcıyı koruyor deniliyor ya birde delirmemek elde değil ya.
    Ben 2 böbrek 1 dalak esendeyim, diye yazmişsın ben full esendeyim. Cok umutluyum. Güzel bilanço'ya iyi rakamlara gelmesi lazim

Sayfa 140/165 İlkİlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •