Sayfa 152/153 İlkİlk ... 52102142150151152153 SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Abd'de seçimler yapılmayacak...

1. https://www.yenicaggazetesi.com.tr/k...du-313774h.htm

Anadolu Ajansı’nda yer alan habere göre, Dünya Sağlık Örgütü, Danimarka'dan sonra, ABD, İtalya, Hollanda, İspanya ve İsveç'in buralardaki çiftliklerde yetiştirilen vizonlarda koronaya rastlandığını açıkladı.Söz konusu yapılan açıklamada, vizonlarda rastlanan korona virüs türünün klinik görünümü, ağırlığı ve bulaşıcılığının koronanın diğer türleriyle benzerlik gösterdiği, öte yandan bu türünde, daha önce gözlemlenmeyen mutasyon terkibine rastlandığı bildirildi.
    Kaynak Yeniçağ: Korona aşısında bütün çalışmaları çöpe atacak. 5 ülkeye daha sıçradı. Panik başladı dünya şokta
    PORTANSİYEL AŞILARI ETKİSİZ HALE GETİREBİLİRDanimarka Başbakanı Mette Frederiksen, ise geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında çok ciddi olarak niteleyerek, mutasyona uğramış virüsün vücudun antikor oluşturma yeteneğini zayıflattığını ve korona için geliştirilmekte olan mevcut aşıları potansiyel olarak etkisiz hale getirdiğini açıkladı.
    Abi bu ne şimdi be ya?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Prof. Steve Hanke, Türkiye'deki enflasyonun %48,49 olduğunu yazmış. Resmi enflasyon %11,89. Demiş ki, enflasyon sorununu çözmek için altına endeksli para sistemine geçilmeli. Ben gerçek enflasyonun %35 falan düşünüyordum ama bunu dikkate almak gerekiyor.

Abartmayalım ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Tez Haber
    @TezHaber
    Kamala Harris kimdir: Trump'ın Suriye'den çekilme kararını eleştiren ve 1915 olaylarını 'soykırım olarak tanıyan tasarıyı' imzalayan ABD'nin yeni başkan yardımcısı -

5. Der Spiegel, Global Sermaye'nin Almanya'daki borazanı. Üçkağıtçılar, gerçek tam tersi, bak aşağıdaki gibi,

6. Amerika seçim sistemini denetleyen bir kurum yok. (Bizde var YSK)
    ABD başkanları seçimden önce başkanlığı kaybedersem barışçıl yollarla başkanlığı teslim edeceğim diye taahhüt verir. Trump bu taahhüdü vermedi ve seçimde hile olduğunu ilan etti.

Biden denilen dürzü, seçimi kazandım diyor. Ayvagübekli de hadi urdan diyor.

Biden'in Başkan olacağına %10 ihtimal versem, başlığı kapar giderim.

7. Hindistan Başbakanı Narendra Modi'den, Hint asıllı Harris'e tebrik:

"Kamala Harris'e kalpten tebrikler! Başarınız çığır açıcı ve Hint kökenli Amerikalılar için gurur kaynağı. Eminim ki ABD-Hindistan ilişkileri desteğinizle daha da güçlenecek".

8. Son Dakika Haberleri
    @TwiterSonDakika
    ·
    3d
    Korkunç iddia: Yoğun bakım dolu olduğu için 17 yaşındaki genç kurtarılamadı.

Sayfa 152/153 İlkİlk ... 52102142150151152153 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •