Sayfa 79/153 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Abd'de seçimler yapılmayacak...

1. https://www.gercekgundem.com/siyaset...osa-konusmamis

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşesinde YARSAV eski başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu'nun aktardığı bilgilere göre, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin aldığı bir karar ile Öcalan'ın 2024'te koşullu salıverilme ile sokağa çıkabileceğini yazdı.

Takan, "Biz, TRT’ye çıkarılacak diye anlamıştık… Demek ki; Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, “Öcalan çıkarılacak” diye boşa konuşmamış!.." ifadelerini kullandı.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Seyfullah Kılınç Hoca
    @s_kilinchoca
    1- JOE BIDEN KIBRIS VE AKDENİZ PLANLARINI ANLATIP “KIBRIS ADASININ İNGİLİZ İŞGALİNDEN ÇIKARTILIP AMERİKAN İŞGALİNE SOKULACAĞINI” SÖYLEDİ…
    2- Hatırlarsanız, Joe BIDEN;
    "ERDOĞAN KARŞITLARINA DESTEK VERELİM. TÜRKİYE'DE İKTİDARI DEĞİŞTİRELİM…" demişti…
    3- Joe BIDEN’ın 43 yaşındaki Politika Danışmanı Jake Sullivan’ın UZMANLIK ALANI AKDENİZ ve TÜRKİYE’dir, 2013’teki ABD-İRAN müzakerelerinin mimarıdır ve TÜRKİYE'nin RESMEN KARŞISINDA olup YAPTIRIM isteyenlerdendir…
    Joe BIDEN;
    “Birçok ülkeyi işgal ederken medya karşımızdaydı. Ancak etkisiz kaldıklarını gördük.
    5- Joe BIDEN;
    "Şimdi KIBRIS ADASINI İŞGAL EDERSEK, BUNA KİM İTİRAZ EDEBİLİR. TÜRKİYE. Ancak TÜRKİYE, İÇ SORUNLARLA SAVAŞ VERİRKEN, Kuzey KIBRIS'la İLGİLİ PLANLARINI GERÇEKLEŞTİREMEZ. Güney Kıbrıs mı? O en kolay olanı.
    6- Joe BIDEN;
    "Silah ambargosunun kaldırılması sonrası binlerce Amerikan askeri Güney Kıbrıs'taki üslerine gidecek. Bu PLAN IRAK'tan DAHA KOLAY SONUÇLANACAK…" dedi…
    7- BÜYÜK OYUNCULARIN AKDENİZ için YAPAMAYACAĞI bir ŞEY YOKTUR, YUNANİSTAN'ın AKDENİZ'de KARŞIMIZA ÇIKARILMASI günün birinde İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA ÇATIŞMA İHTİMALİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİNDİR…
    ........................................

3. https://abcgazetesi.com/sevda-noyan-...gitmedi-364574

Katıldığı bir televizyon programında "15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür" sözleriyle tepki çeken Sevda Noyan, altı yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın duruşmasına gitmedi.
    Nereye kadar kaçacan? O kedi o mahkemeye gelecek. Mahkeme kararından sonra ise bu ülkenin insanları, iyi ki hukuk varmış diyecekler, yargıya güven artacak.

4. Michel Duclos
    @MrjDuclos
    Well done
    @SonerCagaptay
    Erdogan is not Turkey. It could be an hashtag #ErdoganisnotTurkey

5. gzt
    @gztcom
    ·
    2d
    40 bin hastanın terapi notlarını çalan hackerlar hastaların bilgilerini ifşa etmemek için rüşvet istedi

6. https://www.tarimdunyasi.net/2020/10...de-9712-artti/

SÜT TOZU İTHALATI 8 AYDA YÜZDE 9 BİN 712 ARTTI
    Süt ve süt ürünlerinde üretim bazında ciddi sıkıntılar yaşanırken, süt üreticileri 11 aydır çiğ süt fiyatına 1 kuruş bile zam almadan üretime devam ederken, ithalattaki artış endişe vericidir. Ayrıca, Ulusal Süt Konseyi'nin hesaplamasına göre, çiğ sütün litre maliyeti 2 lira 34 kuruş, verilen referans fiyat 2 lira 30 kuruş. Çiftçinin hakkı verilmiyor ama ithalata milyon dolarlar ödeniyor.

Kıtlık denilince, insanlar gülüp, dalga geçiyorlar. İşte kıtlık böyle ortaya çıkar. Ulla bu işler zaten verimsiz işlerdir, bu işlerle uğraşan insanları desteklemek gerekir. Pek çok insan batıyor, bu işleri bırakıyor. Böyle ithalatın olduğu yıllarda zirve yapar. Yurt içinde üretim düşerse, adım adım tedarik zincirleri kırılır. Kıtlık ortaya çıkar. İşte o zaman görürsün ithalatla fiyatları yükseltmemeyi.

Peki bu ithal ürünler niye ucuz? İşin bir de bu boyutu var.Yurt dışında ciddi subvansiyon var. Bu ürünler son tüketim tarihi bitmiş ürünler olabilir. Son tüketim tarihi yaklaşmış ürünler olabilir. Gdolu olabilir.

7. Ferhat Zabun
    @oferhatzabun
    ·
    15d
    Ya ben buraya gelirken cebimdeki tüm parayı dolara çevirmiştim ama bir 70 lira cüzdana bırakmıştım ki İstanbul’a döndüğümde havaalanına iner inmez sigara alayım, otobüse atlayıp şehir merkezine geleyim bi de kebap falan bişeyler yiyeyim diye. Benim 70 liranın durumu nedir orada?
    Aydın Selcen
    @AydnSelcen
    ·
    14d
    HAVAŞ'a biner kapağı şehre atarsın ğstad, gerisi tabanvay
    Damat, dünyada düşerken Türkiye'de doların niye yükseldiğini açıkça söyledi. Uzak Doğu'dan uluslararası firmalar üretimlerini Türkiye'ye kaydırıyorlar. Sadece Türkiye değil; Mısır, Cezayir, Tunus, Fas. Fakat Türkiye; altyapısıyla, yetişmiş insan gücüyle öne çıkıyor. Damat doları düşürmek için elinden geleni yaptı ki, bunlar Türkiye'ye girip, milletin malını, mülkünü ucuza alsınlar diye. Dün de açıkça söyledi .

8. https://twitter.com/temmuz1919/statu...57969506881536

lt.col. temmuz
    @temmuz1919
    #Sondakika

Ermenistan hava savunma sistemleri Bayraktar TB2 vurdu görüntüler geldi
    Linkte videosu var. Dalga geçiyor ama neticede motoru başka ülkeden, optik başka ülkeden toplama bir alet. Yine de şimdiye kadar görmediğimiz ölçüde başarılı.

Sayfa 79/153 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •