Sayfa 100/310 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 793 - 800 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Ozan'i orada bırakın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Mehmet topal kendi kalesine attı 2-0 dk91

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Souza kırmızı kart

Gerçekten tebrik ediyorum takımımı..
    Adamlar pozisyonu olmadan 2-0 kazandilar..

İlk golü saçma bir kafa ile adamın önüne düşürdü yedik yetmez gibi 2.golude kafayla kendi kalesine attı..

gecmis olsun

cok calismak lazim coookkk

Yeni sezon başlamış takımın forveti Ahmethan , stoperi Mehmet topal orta sahası ozan..

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Volkan yoksa m.topal var !!! İllaki sinir olacagın mideni ağrıtacak bir hanzo çıkıyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçen yildan beri yazmaktan yoruldum...volkandan kaleci, m.topaldan stoper olmaaaaaaazzzz.....
    Sadece Atiba ile topal farkı besiktası şampiyon yaptıııııı....
    Benim yıllardır gördügümü Koca Fenerde gören nasıl yok ?
    G.gönül ile besiktaşa gidiyor dediklerinde ohhhhh demiştim gitmedi kazzık....

Son olarak : Aykut hoca bu takımı hazır edene kadar Kupadan elenip, Ligden kopmazsak iyiydir

8. Çözümler ;
    Yıllardır Fenerbahçeden milyonlar kazanan ama karşılıgında hiçbir şey vermeyen, geldigi günden bugüne bir arpa boyu ilerleme sağlamamış insanlar Fenerden temizlenmedikçe işimiz çok zor...
    Duygusallıķ hiç bir zaman Fenerbahçenin menfaatlerinin önüne geçmemeli...
    Kimse Feneri kendine muhtaç görmememli, bu tip insanlar derhal kulüpten si..tiredilmeli...
    Fenere kene gibi yapışmış kanını emen asalak kaşarotlara artık tahammül edilmemeli...
    İkinciligi başarı gören şakşakcılardan kulup temizlenmeli....

Sayfa 100/310 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •