Sayfa 130/310 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Ayrıca maça bakarsanız, maçın sonuna doğru dirar ıslıklanıyordu, her topu aldıgında taraftar sesini yükseltti...
    Şampiyonda olsak, 15 maçin 15 inide kazandak bu dirarın, atıfın,m.topalın iyi oyuncu oldugunu göstermez...hele bjk kapısında yatan topalı hiç göstermez....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Beklentilerimiz farklı malesef....siz sadece günü kurtaran veya sadece şampiyonluk hedefi olan bir Fenerbahçedesiniz...
    Ben düzgün futbol oynayan gelene 3 gidene 5 atan, avrupada takımların kadıköye gelirken titrediği bir Fenerbahçedeyim...
    Benim hayalimde dirar gibi atıf gibi yanındaki adama pas atmaktan aciz futbolcuya yer yok...1 gol atınca tek amacı gol yememek olan tırsak bir hocayada yer yok...80 yaşında utanmadan sözünü unutan, sözünde durmayan fırıldak bir başkanada yer yok....

3. Hadi yallah, gidin topiginizde azizi ve aykutu alkışlayın )))

cefakar kanaryalar.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Arkadaş siz niye bu kadar futboldan anlamaz kişilersiniz...
    Bu maç 90. Dakikada 1-1 ise bunun sorumlusu atıf ve dirar...bu taraftar kanser oluyorsada sorumlusu bunlar...
    Gol attırmak veya gol atmak tum sorunları çözuyorsa rpv de gol atıyordu, emenikede, m.topalda atıyor...
    Dirar ve atıfın yerinde düzgün biri olsa bu maç 90. Dk. da en az 3-1 di... kaldıki dirarın ortası yine sıradan bir futbolcunun atacağı bir ortaydı ve adam kendi kalesine attı, %99 tesadüf bir gol...
    Ayhanla sen bi takım kurunda atıfı, dirarı, volkanı,topalı alın bedava verelim...başkanınızda hazır ömezse aziz ))))

Futbolu senden öğreneceksek vay halimize , maç 1-0 buraya mesajin yok ama gol yenildi hemen başkana Aykut hocaya laf başlıyor . Bu mu futboldan anlamak ? Hadi ordan sözde Fenerbahçeli !1-0 iken sanki iyi mi oynadık ? Ama senin derdin iyi oynamak filan değil derdin Aziz Başkan ve Aykut hoca bu yüzden bana futbol dersi vermeye çalışma senin niyetin bozuk. Oyuncun kötü oynayabilir bu maç devam ederken yuhalamak yada ıslıklamak gerektirmez ama sizin gözünüz öyle dönmüş ki derdiniz Fenerbahçe filan değil kendi oyuncunuzu bile harcarsınız Aziz başkana ve Aykut hocaya laf etmek için.

Haydi şimdi sana yallah sen Galatasaraylılarla , Trabzonsporlularla bir ol Fenerbahce’ye onların yaptıgı kötülükten daha büyük kötülükler yap, sonrada buraya gel ahkam kes futbol dersi vermeye çalış .. Haydi..

Haftaya Trabzon macı var merak ediyorum hangi tarafta olacaksın.. Senin gibiler Hocaya ve başkana laf icin Trabzonu desteklersiniz .. Haftaya göreceğiz yazdiklarini.. Trabzon’la adi zikredilen Fenerbahçeli olur mu? Utanç verici ama sizin icin farketmez amaciniz belli..
    Son düzenleme : MedwiG; 21-01-2018 saat: 12:49.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Nabil Dirar bu sezon Süper Lig'de iç sahada forma giydiği 8 maçta 6 gole katkı yaptı. (2 gol ve 4 asist).

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Maç 1-0 iken yazacaktım merak etme... atif ve dirar saç bas yolduruyor takım oynamıyor aykutun kurdugu kadroya diye...elim gitmedi belki biz yanlış göruyoruz da 2. Golü atarız dedim golü yedik...
    Israrla soylediklerimi anlamama gayretinizi göruyorum merak etme...
    Kısa ve öz : Başarısızlık varsa bu başarısızlıkta katkısı olan herkes gidecek, yıllardır yanlış transferlerle Fenerbahçeyi borç batagına sokanlar (yurt dışinda futbolcu arayorum deyip ülke ülke gezip tozup milyonları çöpe attıranlar dahil) gidecek, tükürdügünü yalayan fırıldak kişilikler gidecek...
    Fenere yakışan futbol, rakibi eze eze galibiyet....
    Ali koç veya sadettin saran veya aziz yıldırım hic birini tanımam hiç birine gönül bağım yok...Kim başarıya koşturacaksa onu severim, kim kötüye gotürürse onada verir veriştiririm...kimse Fenerbahçeden büyük değil

7. Aykut ta gelince...
    Adam gibi futbol oynat alkışlayalım...osmanlı,kayseri,konya say say bitmez yenecegimiz maçları sayesinde verdik...yendiklerimizide 60 dk dan sonra ıkına tıkina atıfı kenara alarak aldık...ders alma yok adam hala aynı kadro aynı taktik...
    50 yaşımda adam bi ders al arkadaş...aynı hata 10 defa yapılmaz...aynı hatayı 2 sefer yapana aptal deniyor !!!

8. Basakşehir bu yıl iyi gidiyor...tek umudumuz Abdullah avcının emreyi kesip ardayı oynatması...bu hamleyi yaparsa emre görümce başaksehiri oyle karıştırırki 2 yıl kendine gelemezler )))
    İyi futbol oynarsak tek rakip başakşehir olacak gibi görünüyor

Sayfa 130/310 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •