Sayfa 167/310 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Bu maç tatil olur.....
    Ama kim hukmen maglup olur onu bilemem....
    Bildigim bize kol gibi ceza yolda...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bu maç tatil olur.....
    Ama kim hukmen maglup olur onu bilemem....
    Bildigim bize kol gibi ceza yolda...

Ben dedim arkadaş....
    Besiktaş sahaya cıkmadıgı icin tatil edildiyse ne âla, saha olaylarından tatil edildiyse kol gibi geçmiş olsun...
    Hakettinmi, bana sorarsan sonuna kadar...

3. Olaylara sebep olan Fener dusmanları tek tek tespit edilip saha girişleri ömur boyu yasaklanmalı....
    Tekrar edeyim Allah belanızı versin....

4. Elumuzdeki tur, yaklaşık ikiyüz kişilik hain barbar yüzünden gitti. Bu adamlarin ve de tolga adlı insanin omur boyu spordan men edilmesi gerekir.
    Malesef mac her anlamda tatsiz oldu. Turu gecse idik bile herkes bu takimin ne kadar vasat olduğunu görmüştür sanırm. Tekrarlamaltasakinca yok. Aziz yildirim ve tayfası gitmeden bu kulüp gunyuzu görmeyecek. Ali Koc liderliginde yepyeni Fenerbahceye kadar şu anki ucube yapinin garabetlerine katlanmaya cile cekmeye devam...

Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    . Aziz yildirim ve tayfası gitmeden bu kulüp gunyuzu görmeyecek. m...

İtiraf mi desem Nedesem bu lafa ? Aziz Yıldırım’ı istemeyen taraftar bugun bizi elettiler . Bunlar ve bu şekilde düşünenler taraftar filan değiller . İnsallah bir omur stada giremezler . Aziz Yildirim aleyhine Fenerbahceme zarar veren seref yoksunu ahlaksızdir .

2-2 avantajın var karşı takım 10 kişi ve yaşanan olaylara bak .. Hiçbir aklı yerinde olan taraftar olay çıkarmaz.. Ne oldu yeniliyor musun elendin mi neden bunlari yapıyorsun ? Maç ertelendi denildi ve seyirci hic bir tepki vermeden arkasını döndü gitti .. Benim takımımın stadında bunlar olmazdı .. Suan bunu yapanların hepsi Aziz Yildirim dusmani olduklari icin yaptılar .. Adam korner atacak attirmiyoruz neden ? Biz tur atlayacağız ama finale çıkmamızı istemeyen Aziz Yildirim dusmanlari bugun gereğini yaptılar . O hakem 10 kere sahaya çıksın gene olay çıkardı çünkü finale çıkmamızı istemiyor taraftar. Akhisar ile final oynamamamız kendi seyircimiz sayesinde sağlanmış oldu . Hepiniz bunlara sebepsiniz .. Sandık ortada seçimi Alı Koç kazansın gelsin takımımızın basına geçsin ama seçim olmadan bu yapılan ayak oyununa ne gerek vardı .. Hatta suçlu Aykut hoca hata onda .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Sende nasil bir hayal gucu var anlamadım? Komplo teorileriyle iyi eglendiriyorsun kendini. Evet tarihinin en basarili topcusunu da ergen.liseliler gibi kovma açıklaması yapan anti azizci lobiydi.
    Tarihinde avrupada ucuncu tur gormemis takima SL.nde ceyrek final.oynatan Zico yu kovan, lig bitimine haftalar varken eze eze s.luk ilan eden Ersun yanali patalojik gerekcelerle kovan aziz dusmani fenerbahcelilerdi.
    2 2 lik anons rezaletini cia mossad yapti.
    Yahu adamin son on senesinde Fenerin burnu afedersiniz bktan kurtulmamis hala bu adami savunuyosunuz.
    Bu arada size tek katildugimbugun bu cisimleri atan anti insanorganiznamalar Fenerbahcenin en buyuk düşmanıdırlar. Klüp emniyetle isbirligi yaparak adli ceza da almalarini saglamalidir. Bunlar bunu aziz basarisiz addedilsin Fener kupasiz kalsin diye yaptilarsa da ki ihtimal vermiyorum o zaman hepsini Allah bildigi gibi yapsin.

Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    .
    Bu arada size tek katildugimbugun bu cisimleri atan anti insanorganiznamalar Fenerbahcenin en buyuk düşmanıdırlar. Klüp emniyetle isbirligi yaparak adli ceza da almalarini saglamalidir. Bunlar bunu aziz basarisiz addedilsin Fener kupasiz kalsin diye yaptilarsa da ki ihtimal vermiyorum o zaman hepsini Allah bildigi gibi yapsin.
    2-2 rövanşında 0-0 ve karşı takım 10 kişi , seyirci bu olayları yapıyor ve maç tatil ediliyor bunuda Aziz Yildirim başarısız Fener kupasız kalsın diye yapıldığına ihtimal vermiyorsun ... Hayırdır taraftar neye bu olayı çıkardı ? Bu sistematik ayarlanmış bir olay asıl bunu görmemek sorun .. Belki taraftar yenileceğimizi hissetmiştir yada 10 kişi kaybederi korkusu sarmis ondan maç çıkarmış olabiliriz nedersin?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Sn medwig
    Sana in puanlık Fenerbahcelilik sorusu

Hani diyorsun ya aziz seçilmesin diyemuhalifler yapti...
    Bu macin ilk ayaginda... takim üstünken.. galibiyet yakinken..maci etkileyen asagisakilerden hangisiydi
    A) sahaya giren yaramaz kediler
    B) bjk formasi giymis ali koc yandaslari
    C) takimimiza haksiz penalti ve kirmuzi veren hakem
    D) hicb... pardon ya bi de sey vardi. Hanu su buyuk başkanın manevi oğlu, hani sari kartioldugu halde israrla kasinarak kirmizi alarak...yok yok kesin aziz karşıtlarıdır tum şıkları geri aldim

Sayfa 167/310 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •