Sayfa 171/310 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Yediğimiz golde kalecimiz Volkan Demirel’i hatalı bulanla futbol konuşulmaz .Bunu diyenin futbolla ilgisi yoktur, futbol cahilidir yada kesinlikle kötü niyetli biridir .. Net açık .. Afedersiniz ama eleştirmenin B..unu çıkarıyorsunuz . Golde Volkan’ın %1 bile hatası yoktur . Ayıp ediyorsunuz .. Eleştirin eyvallah ama bu kadarı ayıp ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

cefakar kanaryalar.

Son 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik alan takıma biraz sahip çıkın , bukadar da degil .. Bunca eleştirilenlerin dibine sokulan takım suan 2. Sırada , en az mağlup olan iki takımdan biri ve en çıktım atan 2. Takım .. Yıldızlar karması dedikleri bjk’den her konuda daha iyiyiz .. 2 hafta kaldı biraz destek zz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Son 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik alan takıma biraz sahip çıkın , bukadar da degil .. Bunca eleştirilenlerin dibine sokulan takım suan 2. Sırada , en az mağlup olan iki takımdan biri ve en çıktım atan 2. Takım .. Yıldızlar karması dedikleri bjk’den her konuda daha iyiyiz .. 2 hafta kaldı biraz destek zz
    Medwig yanliş anlamada siz liğ maçlarını seyrediyormusunuz, şu an 2. Olmamız bizim iyi oldugumuzdan değil takımların kötü olması dan.
    Takım kötü, avrupanın kenarından bile geçemeyiz, yıllardir şamp.ligine gidemememiz tesadüf değil....
    Beşiktaş macı 57 dk oynandı bi seyredin tek pozisyon varmı ve rakip 10 kişi !!!
    2. Olmamız iyi oldugunuzu gostermez

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Medwig yanliş anlamada siz liğ maçlarını seyrediyormusunuz, şu an 2. Olmamız bizim iyi oldugumuzdan değil takımların kötü olması dan.
    Takım kötü, avrupanın kenarından bile geçemeyiz, yıllardir şamp.ligine gidemememiz tesadüf değil....
    Beşiktaş macı 57 dk oynandı bi seyredin tek pozisyon varmı ve rakip 10 kişi !!!
    2. Olmamız iyi oldugunuzu gostermez

Ben takımımın her macını izliyorum 1 dksını bile kaçırmadan ve en az oyuncular kadar terleyip ve en az oyuncular kadar heyecanlı izliyorum .

Simdi bizim 2. Olmamız bizim iyiliğimizden degil digerlerinin kötülüğünden derseniz bu işin hic sonu olmaz ve haksızlık yapmış olursunuz . . 1. Olsak da ozaman diğer takımlar kötüydü ondan olduk diyelim .. Böyle birşey olur mu ? Takımın beğenmediğim bir çok yeri var ama bu demek değil ki sabahtan aksama kadar körü körüne eleştiri yapacağım . Süper takım denen BJK iyi mi onlarda degil , gs farklı mi ? Hayır . Bizde iyi değiliz ama oyuncuları yenseler de yenilseler de aralıksız yerden yere vurmak doğru degil . Benim demek istediğim bu . Siz ve sizin gibi bazılarının yaptıklarından dolayı bugun her oyuncu digiturk’e verdiği röportajda taraftarın davranışından bahsediliyor. Anlamsız yere baskı anlamsiz yere eleştiri yapmak takımı düşünmek değildir . Zarar veriliyor böyle yapılarak . Aykut hoca ve Aziz Başkan dusmanligi sebebiyle oyunculara bukadar yüklenilmez . Ben 5.6. Olduğumuz yıllarda bukadar oyuncuya laf edilmedi ama simdi Aziz Başkan Aykut hoca dusmanligi suan 2. Olan ve sampiyonlar ligine gitmesi yüksek , Türkiye Kupasını kazanması muhtemel bir takımı yerden yere vuruyorsunuz .
    Takım iyi degil diye bu kadar yerin dibine sokmaya gerek yok .. Demek istediğim bu ..
    Siz eleştirmek icin Volkan %100 hatalıydı diyorsunuz .. O golde Volkan’ın hatası 0 ama sadece eleştirmek icin %100 diyorsunuz birde .. Şanlı Volkan topu ıskaladı gol oldu da %100 ..

5. Ben bizim maçları kastetmedim, ligi seyredin, avrupayı seyredin...
    Ben seyredince diyorumki volkan üst seviye bir takımda kalecilik uapacak kapasitede bir kaleci değil, açın youtube volkan hatalı goller yazın seyredin, sadece bu sezon yedigi goller şamooyonlugu kaybetmemize yeterli, kurtardıgı kaç mac var ben deyim 1 siz deyin 2 )))
    Evet Azizi de sevmem, alıp bir işe yaramadan gönderdigi futbolculara ödedigi para en az 300 miyon TL...UEFA nın agzına bakıyoruz ki ceza almayalım...
    Bu sezon 32 maç seyrettim eze eze yendigimiz 1 maç yok, begenerek seyrettigimiz futbol yok...
    Her maç 8 ofansif oyuncuyla sahaya cıkılırmı arkadaş, sağ açıkıgımızz bile normalde sağ bek...
    Almanyanın küme düşenlerinin maçı bizim derbiden zevkli !!!
    3 yıldır igrenç dutbol seyretmekten, abidik gubidik takımlara ezilmekten bıkkınlık geldi, avrupada adı sanı duyulmamış takimlara elenmekten usandık...
    İyi bir takım iyi bir futbol,iyi bir kaleci seyretmeyi istemek suçmu...
    İstemiyorum arkadaş Atıf gibi Topal gibi,dirar gibi topa vurmayı bilmeyen insanları seyretmeyi bu nların Fener de ne işi var neyini ssvunacam

6. Ben Volkan ve Aykut'u bir konuda haklı buluyorum. Taraftar-daha doğrusu Kadıköy'de seyirci desteği ortalama yüzde seksenlerde, coşku ise 4-5 sene önceki coşku olsa puan kayıplarının yarısı cepte kalırdı güle oynaya şampiyon olurduk hem de bu kalitesiz kadroyla. Bu bile aziz yıldırım'ın bir an önce gitmesi için yeter bir sebeptir çünkü kendisi kaldığı sürece sahada dünyanın en iyi emeği de akıtılsa aziz ve klüp yönetimine olan antipati o sinerjiyi diplere çekecek. Sn Ali Koç'un Başkanlığına sayılı günler kaldı hayırlısı Fenerbahçem için!

7. İyi bir Fenerbahçe için çoktan çalışma başlamalıydı, geç bile kalındı...
    İyi bir Fenerbahçe de Volkan,Atıf,dirar,topal,h.ali,roman,fernandao,alpe r en iyi ihtimalle yedek olur...
    Bu oyuncuların hic biri Fenerbahcede ilk 11 oynayacak kapasitede değil, geçmişte iyiymiş dersek o zaman sow da krasic te RPV gelsin...
    Geçmize mazi arkadaş gelecege bakmalıyız...

8.  Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Ben Volkan ve Aykut'u bir konuda haklı buluyorum. Taraftar-daha doğrusu Kadıköy'de seyirci desteği ortalama yüzde seksenlerde, coşku ise 4-5 sene önceki coşku olsa puan kayıplarının yarısı cepte kalırdı güle oynaya şampiyon olurduk hem de bu kalitesiz kadroyla. Bu bile aziz yıldırım'ın bir an önce gitmesi için yeter bir sebeptir çünkü kendisi kaldığı sürece sahada dünyanın en iyi emeği de akıtılsa aziz ve klüp yönetimine olan antipati o sinerjiyi diplere çekecek. Sn Ali Koç'un Başkanlığına sayılı günler kaldı hayırlısı Fenerbahçem için!
    Ben o kadar iyimser değilim, aziz istemedikçe başkası başkan olamaz

Sayfa 171/310 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •