Sayfa 178/310 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Böyle iyi mi oldu Aziz efendi ?
    Bunumu istiyordun ?

İnsan gibi Ali Koç a bıraksaydın da Şanın yürüseydi daha iyi olmazmıydı....
    Seni kandıranlar yine iyi kandırdı, hadi güle güle....

2. Aziz Yıldırım 4644
    Ali KOÇ 16092

3. Bence iyi oldu. Doğru dürüst bırakmazsan böyle olur

4. Azize ve Ekibine saydırmalarımız birilerinin ağrına gitti....
    Kötü gidişi göremeyenler e ağır geldi bu topik.....

Ve gittiler Azize destek için topik açtılar....şimdi o topikte Ali Koçun başkanlığına seviniyorlar, geç te olsa doğruyu gördüler....
    Doğruyu söyleyeni de kovuyorlar değişen bir şey yok.....

Bizim kişilerle, şahıslarla işimiz olmaz....Kim fenere iyi iş yaparsa alkışlarız....Kim bulunduğu makamın veya aldığı paranın hakkını vermezse eleştiririz, hemde pis eleştiririz....

ali Koç tan beklentler büyük, bu büyük beklentilerin altından kalkarak Fenerbahçeyi hak ettiği yere getirecegine inanıyorum....

5.  Alıntı Originally Posted by BLACKHAWK Yazıyı Oku
    Bence iyi oldu. Doğru dürüst bırakmazsan böyle olur
    Neyi hakediyorsan onu yaşarsın sn blackhawk....sonuna kadar haketti bunu aziz bey

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Neyi hakediyorsan onu yaşarsın sn blackhawk....sonuna kadar haketti bunu aziz bey

cefakar kanaryalar.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku

Ve gittiler Azize destek için topik açtılar....şimdi o topikte Ali Koçun başkanlığına seviniyorlar, geç te olsa doğruyu gördüler....
    Doğruyu söyleyeni de kovuyorlar değişen bir şey yok.....

....
    Boş konuşuyorsun boş , sen ve senin gibi boş konuşanlara ders vermekten bıktım ben ..

Aklın almıyor bir kez daha söyleyeyim “ Ben Aziz Yıldırım’a yani Fenerbahçe’nin seçilmiş başkanına kufur ve hakaret edilmesini kabul etmediğimi “ söyledim . Sen ve senin gibi zihniyet fakirleri hayatınızı kufur ve hakaretle geçirdiğiniz icin alışmışsınız , simdi Aziz Yıldırım’a saydırıyorsunuz 5 yıl sonra Alı Koc’a saydırırsınız . İste aramızdaki fark bu ben ne Aziz Yildirim ‘a ne Alı Koc’a saydırmam kufur etmem bunu Fenerbahçe’nin kurumsal kimliği icin yapmam , tek aşkım olan Fenerbahçem icin yapmam . Azıcık suan Başkan seçilen Alı Koç’tan feyz alsaydın Keske .. Adam Aziz Yıldırım’a kufur hakaret edilince hep engelledi o Başkan dedi ama sizin zihniyetiniz kufurle besleniyor yapacak birşey yok ..

Ben yıllarını Fenerbahçe’ye vermiş , kulübe çok katkısı olan yılların baskani Aziz Yıldırım’a gene kufur edenin karşısında olacağım , kendisine yine teşekkür ediyorum yeni başkanımda Aziz Yildirim kadar benim icin değerlidir .. Değerli olmaları annem babam oldukları icin degil Fenerbahçe’nin seçilmiş baskani olduğu icin ..

Umarım bu sefer anlamissindir anlamadıysanda sana yapacak birşey yok ..

En azından bundan sonra Fenerbahçe gol yiyince buraya gelip mesaj yazmayı bırakmış olacaksın , çünkü sadece Fenerbahçe gol yiyince gene birisin en azından bundan kurtulduk ..

Son sözüm az önce Alı KOc’un Aziz Yildirim icin dediklerini dinle ozaman anlarsın nedemek istediğimi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Kendini Fenerbahçenin uzerinde gören biri seçilsede umurum olmaz...
    Fenerbahcenin menfaatlerini kendi egosuna degişen biri seçilsede umurum olmaz...
    Basarıyı yakalayamazsan seçilsende, yransfer edilsende umurum olmaz...
    FENERBAHÇEDEN gerisi umurum olmaz....
    Siz bunları göremediniz veya görmek istemediniz sorun burda...
    Neyse geçmis geçmiste kaldı, Aziz tarih oldu....
    Azizin enkazinı 1.7 milyar borcu kaldırmak zor ama Umutla gelecege bakıyoruz....4. Yıldız gelecek, üstuste gelerek 22. Şampiyonluk gelecek....
    İlk icraatları görecegiz kısa zamanda....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 178/310 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •