Sayfa 189/310 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Boyle devam ederse ne cocu ne ali koç kimse kusura bakmasın...saydirma sezonu açılır....
    Sezon başimdan beri yırtiniyoz kaleci...kaleci...kaleciiiiii...
    Ula transfer yapilmadık mevki kalmadı ama kaleci ayni kaleci yeminle hayret ki hayret...
    Volkan bunlara ne yapıyor ciddi ciddi merak ediyorum

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sahane topcularimiz ve aykitin kornerdiregine iki kisi dikme dehasini devam etttiren koku bey ikinci yarida beni sasirtarak ama kendileri icin sasirtici olmayan sekilde rezil bir oyunla ve gelen ilk suttta uc puani vererek hevesle gecen bir hafta sonunda daha taraftari uzduler. Tamam takimin yarisi cop ok..peki malatyali giztepeli oyuncularin gosterdigi hirs ve mucadeleyi gostermeleri icin ne gerekiyor daha? Birkac haftaya "kaptan volkan duruma el koydu " laflari duyarsak batakta gecen son bes yila yenisi eklendi demektir. Yeni yonetimden hizli aksiyon bekliyorum!

3. 5 yil 3 temmuza bağladık, her başarısızlıga bahane olarak kullandik...
    Şmdiki modamız mali durum...her yenilgiye her başarısizlıga yeni kulpumuz hayırlı olsun...
    1- kaleci 2- m.topal...
    Bizim 5 yildir sorunumuz bu....geç 3 temmmuzu mali durumu...kor gözler yıllardır goremiyor sorunu...gözünüze çöp kaçsın inşallah

4. Son 5 yıl....
    Tüm başarısizlari tatmış kim var takımda ?
    Başkan ? Hoca ? Malzemeci ?
    Yok kimse kalmadı hepsi gitti...volkan ve topal var sadece...tesadüfmü ?

5. Volkanı eleştiriyorum...topalıda niye ?
    Volkan ne kadar iyi olursa olsun Fenerbahçenin kalesini koruyacak kadar iyi bir kaleci değil...bunu kendiside yediği hatalı gollerle ispat etti...Sadece Fenerde değil milli takımdada başarısız bir kaleciydi...
    Şaban şükür...oynadığı dönemde hep derdim hanzonun biri diye ama adamı metin oktay yaptılar yere göge sığdıramazlardı ne oldu ? gitti avrupada havasını aldı geldi ))) hani iyi goldüydün niye birşey yapamadın ????
    Volkanın durumuda benzer bu kadar iyi bir kaleci olmamasına rağmen niyeyse belli bir kesim laf söyletmez,eleştiri yaptırmaz savunurda savunur !!! sorarsanızda dünyanın en iyi kalecisidir....daha ileri giderseniz fenerbahçenin çocuğundan girer duygu sömürüsü kısmına geçiş yaparlar...
    Sanki Fenerde bedava oynamış, parasından büyük fedakarlıklar yapmış, malını mülkünü fenere bağışlamış !!!!

Konunun özeti : Volkan Fenerde aldığı paranın hiç bir sezon hakkını verememiş, Fenerin kalesini Fenere yakışır şekilde koruyamamış vasat bir kalecidir. Savunulacak bir tarafı yoktur, Aldığı paranın 10 mislinden fazlasınıda şahsi hatalarıyla Fenere ödetmiş biridir...

Teknoloji var açın internetinizi volkanın yediği hatalı golleri seyredin, rahatlıkla bir kitap yazılır

6. Tabi topikte şöylede bir durum var )))))
    Biz neye kötü dersek kimi eleştirirsek birilerinin kahramanı oluveriyor...

Atıf,dirar,topal,volkan,alper,h.ali,ozan şu anki durumlarıyla Fenerde değil Süper liğde dahi oynayacak kapasitede değiller, istedikleri kadar çalışsınlar o kapasiteye gelme imkanlarıda yoktur....Belki 1.ligde oynarlar

7. Yeni transferler hayırlı olsun...
    Bana sorarsanız transfer edilen futbolcular ( gelirse kaleci harun dahil) hayalimizdeki Fenerbahcenin anca yedekleri olabilir....Tabi durum ortada yapacakta çok bir şey yok, Azizin iteledigi kazık çıkana kadar malesef elde olan bunlar...
    Tek teselli rakiplerimizinde bizden cok bir farkı olmaması...

8. Fener çok süper bir kaleci almalı
    forvet lazım bol gol atmak lazım Fener şampiyon olmalı Fener Şampiyon olmayı sever taraftar şampiyonluk bekler

Sayfa 189/310 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •