Sayfa 199/310 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

İnsallah daha çok gol yerde bu cocu denen dahi adam ceker gider .. 3-0 filan biterse gitmez mazallah ..

Şimdi ikinci yari 99 tanede gol atsa düşüncem aynıdır .. Geçen hafta 1-1 onu kurtarmıştı ama görünen köy kılavuz istemez..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Herhalde klubun dna sinda birsey var. Yagmurdan kactik doluya tutulduk. Transfer politikasi yine rezalet. Gecen seneki coplerin bir kismindan kurtulduk ama basta top ozurlusu m.topal olmak uzere kamburlari atamadik. Harun volkandan bile kotu. Simdi volkan kaleye gecse sanki iyi mi olacak? Trajikomik...
    Sn Ali koc akurumsal yonetim anlaminda inancim tam. Ama en azindan gelecek sezonun takimini yaratmak ve hatta bu sezon uefada biraz ilerletmek istiyorsa su futbola ve hayalet gibi gezen futbolculara katlanan hollandali vasifsizi iyice kokutmadan hemen bu aksam postalamali.ayrica transferleri de basarisiz daha pismesi gerekiyor.
    Bakiniz, uc golun ortasini da yapacak ayaga sahip topcu yok koca fenerbahcede iyi mi!,ne de o ortalari kesecek defans ve veya kaleci.
    Sn medwig sen de kendine pay cikarma sakin. Aykut Fenerbahce td si olacak adam degil. Cocu hic degil. Kotuye kotu denir ozlem duyulmaz.

Yazık yahu yazık .. Hala suçlu Aykut , Aziz , Volkan diyen Fenerbahçe dusmanidir .. Adamlar gitti kaçıncı hafta rezilliğe bak , bari geçen yıl kadar olda hoca ne yapsın diyelim ..

Yazık ya gunah bizlere , ne bu eziyet , ayıptır.. Şimdi çıkıp 10 gol atsan ne olur ? Yazık 6 haftada galibiyeti olmayan takımdan ilk yari 3 gol yedin , Kayseri 7 macta 5 gol atmışlar 3’u bize .. Yazık ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Suan 2. Yari başladı ben eyvah eyvah maç başladı diyorum .. Bu mu olmalı Fenerbahçe’nin hali ?

Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Sn medwig sen de kendine pay cikarma sakin. Aykut Fenerbahce td si olacak adam degil. Cocu hic degil. Kotuye kotu denir ozlem duyulmaz.
    Fenerbahçe iyi olsun ben kötü olmasını ister miyim? Konu Aykut hoca da değil benim demek istediğim ona geçen yıl agiza alınmayacak laflar ettik adam o kadroyla 2. Oldu .. Başarı yada başarısız korkak oynattı vs vs ama suan yaşadığımız ne? Yok Volkan kötü Yok Aykut kötü Yok Aziz yıldırım kötü eree hiç biri Yok gene durum berbat .. Ogrenmisler gecmisten gelen sorunlar var suçlu onlar .. Sanki tek kötü olan takım biziz tek hocasını ve başkanını değiştiren biziz .. Yahu biz Fenerbahçeyiz.. Ölümüz bunları yenmeli .. Yenersin yenemezsiniz ama o formaya terini akit emegini ver olur olmaz .. Yazık ya su halimize bakın gunah değil mi ? Alı Koc’a inancım var Başkan oldu kolay değil işi ama cocu en az 3 hafta önce gitmeliydi .. Gitmedi hata yapıldı suan biz bu macida kaybedersek havlu atmış oluruz .. Daha 7. Hafta..

6. Saniye kaybetmeksizin yerli hoca gelmeli. Lig iyice sertlesmis bu sene.. ayrica hocalar da cok pisti cok deneyim kazandi.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yazık yahu yazık .. Hala suçlu Aykut , Aziz , Volkan diyen Fenerbahçe dusmanidir .. Adamlar gitti kaçıncı hafta rezilliğe bak , bari geçen yıl kadar olda hoca ne yapsın diyelim ..

Yazık ya gunah bizlere , ne bu eziyet , ayıptır.. Şimdi çıkıp 10 gol atsan ne olur ? Yazık 6 haftada galibiyeti olmayan takımdan ilk yari 3 gol yedin , Kayseri 7 macta 5 gol atmışlar 3’u bize .. Yazık ..
    Enkaz kolay temizlenmiyor....hala aziz, aykut savunma derdindesiniz hayret ki hayret....
    Hala 2. olmayı başarı olarak görmekten vazgeçmemişiniz maşallah...
    1.5-2 katrilyon borçla kurulan takım bu kadar oluyor kusura bakmayın...
    Ben oyundan memnumun 3 yesekte pısırık tavuklar gibi geriye yaslanarak oynamıyoruz...
    Tek sıkıntım Enkazdan kalanlarla devam etmek zorunda olmamız, lanet bütçe müsade etsede topalı,atıfı,alperi,volkanı da abilerinin yanına göndersek....

Sayfa 199/310 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •