Sayfa 202/310 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Seer geçen yıla göre iyiyiz ya suan Fenerbahçe Akhisar ile birlikte ligde en çok yenilen 2 takımdan biri .. Gerçekten kendi söylediklerine kendin inanıyor musun?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Bu takımın en büyük sorunu defans tır mahalle takımı gibi resmen Volkan da bu takımın birinci kaptanı ve kalecisidir...
    Kötü oyun olur elbet ama biz gol yedik mi kongre maç yiyoruz ozaman dağılıyoruz .. Amatör takım dagilir gol yer yemez , suan Fenerbahçe’nin en büyük sorunu hocadır .. Kadronun durumu ortada zatı ama bu kadro ne olursa olsun bu hale düşecek kadro değil . Sorun hoca ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kötü oyun olur elbet ama biz gol yedik mi kongre maç yiyoruz ozaman dağılıyoruz .. Amatör takım dagilir gol yer yemez , suan Fenerbahçe’nin en büyük sorunu hocadır .. Kadronun durumu ortada zatı ama bu kadro ne olursa olsun bu hale düşecek kadro değil . Sorun hoca ..
    Hoca zaten bilinen en büyük sorun ona değinmemiştim bu yüzden
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Seer geçen yıla göre iyiyiz ya suan Fenerbahçe Akhisar ile birlikte ligde en çok yenilen 2 takımdan biri .. Gerçekten kendi söylediklerine kendin inanıyor musun?
    Evet inanıyorum, takim elbette super degil ama iddia ediyorum geçen yıldan iyi.
    Ben haftalar önce söyledim,topal,atıf,volkan,alper...bunlardan biri oyundaysa takim 10 kişidir...messi gelse nafile, mourinyo hoca olsa nafile...
    Garibime giden cocu gibi birinin bu kazmaları oynatması...
    Dikkat ederseniz atıf gecen hafta çıktı takım düzeldi, ama haftaya yine 11 de dedim...
    Bu haftada ilk 11 çıkarsa saşırmam, başka bir iş var bu işin içinde...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yıllardır özellikle son 5 yildir,Fenerbahcenin bir sistemi var....
    Üzerine ölü topragı serilmiş bir futbol sistemi... zevksiz, uyku getiren, karombolden gol atip ustune yatan bir takım...
    Takım yatmaya alışmış iyice, her gelen hoca da bu sisteme uydu...
    Cocu uymuyor....koşacaksın diyor, atak yapacaksın diyor,ileri oynayacaksin diyor....
    Sonuç : Yıllardir defans yapmaktan başka bir taktik bilmeyen takım bocaliyor ileri çıkinca fark yiyor, bilmiyor hucum yapmayı....öğrenecekler, kolay degil...
    Gecen sezon açın bakın maç kadrolarina (içerdeki maçlar dahil) her maç 11 kişinin en az 7 si defansif oyuncu !!! 8-9 oldugu maçlarda var....
    Boş boş yorum yapmayın...ben yıllardir ilk defa atak yapan, rakibe basan, koşan bir takım görüyorum...
    Skorlar malesef oyuna uygun değil ama duzelecek, hep beraber görecegiz....
    Son olarak çok sevgili ve futbol dahisi ersun yanal ve aykut kocaman niye boşta duruyor ? Bu kadar iyi hocalar niye bir takım çalıştırmaz enteresan....

6. 1 ayda her sey bir anda ögrenilmiyor...
    Cocu da ögrenecek topalın yeteneksiz biri olduğunu, atıfın sahada boş boş gezen bir dutbolcu oldugunu, alperin sadece göruntüden ibaret oldugunu.....
    Öğrenemezse ne olacak ? Ben öğrenemeyecek kadar acemi biri oldugunu düşunmuyorum...
    Haaa öyleyse güle güle deriz...
    Cocunun aşıgı degiliz...

7. Mehmet Topal 2-3 maç kötü oynadı diye hemen asmayalım, ölüsü oynar bu takımda...
    (Hepimiz aynı gemideyiz görüşlerimiz farklı olsada..)Sorun sistemde ;oturması çok zor olacak ,inşallah daha kötü durumlara düşmeden güzel günler görürüz.
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Sayfa 202/310 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •