Sayfa 205/310 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Daha da var şutlanacak, ders verilecek futbolcu ama maddi imkansızlik ve kadro sıkıntısından dolayı şimdilik görmezden geliniyor....
    Ayaklarını denk almaz, kendini Fenere yakışir hâle getirmezse seneye en az 4 futbolcu daha şuthingen.....
    Bu kulüpte haksızlıga ugrayan tek efsane vardır o da Alex...
    Tabi yanlarına kalmadı o çok sevdiginiz başkan ve hocanın...
    Azizin evlatları azizin yanına baaayyyyy

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bazı kendini taraftar sanan sadece işine yaradığında yanında olup ardından her lafı sözü edenlerin takımı değil Fenerbahçe .. Öylelerden temizlendigimiz gün asıl refaha çıkacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Demek ki neymiş Alex’e hocanın üzerinde olmaya başladı diye gönderilebiliyorsa Volkan gibi hayatını Fenerbahçe’ye adamış biride kadro dişi olabiliyormuş ..
    Aziz Başkan gibi Alex’i göndermesiyle Alı başkanda Volkan’a yaptıklarıyla anılacaklar ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kendini taraftar sanan ama takımdan üstün gören kendini bilmezlerden kurtulduğunuz gün Fenerbahçe eski benliğine dönecektir ..

Vefasızlık benim kulübüme yakışmayan bir şeydir ama bunu öven zihniyet Fenerbahçe ‘li değildir ..

Egosunu tatmin etmeye çalışan zihniyet ..

5. Furbol bilgisini benimle kiyaslayan arkadaş....
    Sen bu olacakların kaçını yazdın ?
    Ben önceki 2 sezon da daha ekim ayında şampiyon olamayız boşa beklemeyin dedim ve olamadık.....sen ne düşündün ?
    Kıziyorsunuz biliyorum ama bizde yazdiklarimızdan gurur duymuyoruz, mutlu olmuyoruz, malesef mızrak çuvala aığmayınca acı gerçeklerden bahsetmek gerekiyor

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Demek ki neymiş Alex’e hocanın üzerinde olmaya başladı diye gönderilebiliyorsa Volkan gibi hayatını Fenerbahçe’ye adamış biride kadro dişi olabiliyormuş ..
    Aziz Başkan gibi Alex’i göndermesiyle Alı başkanda Volkan’a yaptıklarıyla anılacaklar ..
    Sn medwig bakın ben ne diyorum kimse kendini Fenerbahcenin uzerinde görmesin....
    Alex kendini hocadan üstun görebilir ki ben ce de aykuttan üstündü )))
    Ortega da kendini hocadan ustun gordü ve haklıydi ama gitti...
    Gomiz de kendini terim den üstün gördü ve gonderildi !!!!
    Yıldız oyuncu alıyorsan, hocan yıldız olacak...
    Avrupada bir yere gelmek istiyorsan ve kalıcı olacaksan hocan yıldız olacak...
    Ben bu yuzden diyorum ersun ile aykut ile sadece gunü kurtarırsın, sadece sezonu kurtarırsın...
    Ciconu terim ile yaptıgı gibi, milli takımın şeno güneşle yaptıgı gibi....işlerin rast gider zirveye çıkarsın, ama damdan düşer gibi de düşersin....

7. Takimda huzursuzluk oldugu belliydi fatura uc futbolcu ve aykutun teknik ekibinden uc antrenöre kesilmis.
    Ali Koç a hala uzun vadede cok guveniyorum ama futbol yoneticiligi gibi cok farkli bir alanda malesef beklentimizden kotu bir kisa vade performans gosterdi. Volkani ya sezon basi karsilikli nezaketle gonder, ki dogrusu oydu, ya da bur sezon daha tutuyorsan su listede usmi atif ve dirarla yanyana gelecek adam degil. Azizi alexi göndermesinden on kat daha fazla gonderme seklinden dolayi elestirdim. Ali baskan da bu dureci daha iyi yonetmeliydi. Volkan hayrani olnasam da davranis kalubi acisindan volkanla diger futbolculari hele yabancı olan Fenerbahce ruhuyla alakasi olnayanlarla ayni muameleyi yapmak bize yakismadi.

8. Çogu taraftara göre volkan iyi kaleci...
    Bana göre aldıgı paranın 4 te biri etmez bir kaleci, bakın kötü demiyorum aldıgı paraya girecetmez diyorum...
    Son 5 yilkı haliyle de Fenerin kalesini koruyacak kapasitede değildi....
    Cincoba kaptirdigımız şampiyonluklarda tek sebep muslaranın volkandan iyi olmasıydı, hocaymıs taktikmiş bunlar ikinci sırada....

Sayfa 205/310 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •