Sayfa 206/310 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Alex gittiğinde ne kadar üzüldüysem tepki verdiysem Volkan içinde aynisi geçerlidir . Yıllarını Fenerbahçe’ye adamış birine böyle davranılmaz , oyuncu kötü oynar kadroya almazsın gereğini yaparsın ama o dirar ile ayni torbaya konup kadro dişi bırakılacak birisi değildir . Volkan Demirel Fenerbahçe icin özel biridir benim Fenerbahçeliliğimi temsil eden takımın en eski oyuncusudur ..

Alı Koc’a destekse destek ama böyle yaparak arkasına aldığı Fenerbahçelilerin tepkisini çok erken almaya başladı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Hic kimse Bolkan kadro dişi bırakıldı diye sevinmesin .. Sevinenlerin suan sosyal medyada goruryorum çoğu BJK ve gsli.. bazı gsliler bir an önce Fenerbahçe ole maç yapalım diyor bu olay üzerine .. Eleştiri eyvallah ama kadro dişi kaldı diye sevinmek büyük hata

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Volkan Demirel kötü kaleciydi de onca yıl niye tuttun Yalım’da ? Volkan oynadığında hiç mi sevinmedin hiç ki alkışlamadın ? İste bu seer gibi sadece “güne göre ana göre taraftarlik” yapanlara yakışan hareket ..

5. Ben volkanı 5 sezondur eleştiren biriyim belki de daha fazla....
    Kadro dışı kaldı diye elestirmiyorum...
    Arşivde hepsi mevcut....
    Büyuk fenerbahceli, buyuk kaleci Fenere kaç kaleci kazandırdı ? Kazandırmaz...çünkü kendine rakip yetiştirmez....yedek kaleciyi rekabet olarak değil rakip olarak görür...
    Haaaa iyi göz boyar,özellikle derby maçlarda taraftara hoş gozukecek, galeyana getirecek tavırlar kullanır, açıgını böyle kapatır.
    Gerçek fenerli hayatı fenerbahçe, keşke dürust olsada 2008 de beşiktaşin kapısında nasil yattıgınıda anlatsa....
    37 yaşında boş mukaveleyi imzalamak yigitlik değil o yigitliği 2008 de yapacaktı....
    Neyse size laf anlatmak zor, ben yazınca değil, yaşayarak görünce bile ikna olmuyorsunuz...
    Volkan son 10 yıldır kaleyi kimseye kaptırmadıysa bunu tilki kurnazlıgına ve sinsiligine borçlu, muhteşem kaleciligine değil...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Hee tabi 2 katrilyon borcu taraftar soktu fenerbahçeye...
    Krasiç, RPV, emenike gibi çöplere yüzlerce milyonuda taraftar verdi...
    Kadıköyde cicona kupayıda taraftar verdi...
    Burak yılmazın kaval kemiğiyle attıgı topuda kaleye taraftar aldı...
    Final maçında kupayı , Başakşehire ilkokul çocugu gibi topa vurarak penaltı atan taraftar verdi...
    Küme felan düşmeyiz meraklanmayın, bu enkaz kalkacak, eskinin pislikleri temizlenecek...öyle yada böyle.....
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Neyse konunun özüne dönelim....
    Atıf, topal,volkan,alper bu 4 oyuncunun futbol hayatı bitmiştir, satsan satılmaz alan olmaz verilen paraya maaşa yazık günah...
    H.ali,şener,roman Fenerbahçede oynayacak düzeyde futbolcular değil...
    Reyes,frey,jailson vasat...
    Cocu yu savunmuyorum sadece 3-5 maç ile yargılamak yanlış, kaleci enkeyi hatırlatırım...eleştirim; atıfı ilk 11 de oynatması salaklık, topalla devam etmesi cahillik....
    Biz önceden yazarız....
    Siz neyin ne oldugunu anlayana kadar 1 yıl geçer....
    Ama Futboldan anlayan siz olursunuz )))

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Volkan son 10 yıldır kaleyi kimseye kaptırmadıysa bunu tilki kurnazlıgına ve sinsiligine borçlu, muhteşem kaleciligine değil...

.
    Senin gram Fenerbahçeli olduğuna inanmıyorum ama Fenerbahçeliysen de seninle ayni takımı tuttuğum icin utanıyorum . Hiçbir GERÇEK Fenerbahçeli yukarıda yazılan seyi yazmaz .. Utanırsın umarım ama sanmam .. Seni o kötü ,sinsi ve çıkar icin herkesi harcayacak kalbinle bırakıyorum .. Sen ancak 7 macta 7 puan almış rezalet futbol oynatan takıma sirf Aziz Yıldirim ve Aykut hoca dusmanligi icin takım geçen yoldan daha iyi dersin .. Bir kaç kişiden fazlası yoktur geçen yıla göre iyi oynadığımızı düşünen futbol cahili

cefakar kanaryalar.

İçinize siniyorsa size diyecek birsey kalmamış demektir!

Sayfa 206/310 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •