Sayfa 218/310 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. 2 lafta takımın aşçısına...
    Ekmek yedir kardeş ekmek...
    Ula 10 pasın 8 i kısa düşermi !!!
    Dermanınızmı yok arkadaş

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aziz ve ekibi....
    Kınanızı yakabilirsiniz...
    Zamanı...

3. Yonetim ciksin bu rezilligin hesabini versin. Yazik Fenerbahcemize.. aziz yonetiminevattigim protesto emaillerine tekrar basliyorum feneriumdan urun almamak da cabasi. Allah bubrezillikte emegi gecen yonetici teknik adam ve futbokculari bildigi gibi yapsin. Yazim hatasi yapmisim ama futbokcu cuk diye oturdu aslinda.

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Aziz ve ekibi....
    Kınanızı yakabilirsiniz...
    Zamanı...

Aziz ve ekibi isi bitti onlarin defteri kapandi. Butce evet yoktu. Evet aziz klubu anadolu takimi seviyesine indirdi.. peki biz Ali Kocu neden destekledik? Kurumsallik ve vizyon getirsin duygusal degil akilci davransin diye degil mi.anadolu takimlari muthis topcular bulurken kaleyi tuturamayan bu adamlar nedir Allah askina? Hasan ali ile ismaili oynqtan, ayew denen basi kesik tavuk gibi gezen tipe tahammul eden kondisyon yukleyemeyen bu teknik adama israr etmek nedir? Koc yonetimi alti ayda azizin son bes senede verdigi zarari verdi nerdeyse!

Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Yonetim ciksin bu rezilligin hesabini versin. Yazik Fenerbahcemize.. aziz yonetiminevattigim protesto emaillerine tekrar basliyorum feneriumdan urun almamak da cabasi. Allah bubrezillikte emegi gecen yonetici teknik adam ve futbokculari bildigi gibi yapsin. Yazim hatasi yapmisim ama futbokcu cuk diye oturdu aslinda.
    Lütfen sayın seenop , bakın seer denen futbol dehası şimdi başlar Aziz yıldırım takımı mahvetti Aykut takımı bitirdi , geçen yıl 2. Olduk ama önemli değil ha 2. Ha 16. Der . Yoksa son UEFA maçındaki iyi oynayan freyi oynatmayan , sürekli saçma sapa kadroyla sahaya çıkan , ikinci yari İsmail’in adini duymamamıza rağmen 75 dk onu oynatan cocu’nun sucu yok . Adam futbol dehası ama sorun Aziz yıldırım o geçen yıl 2. Yaparken tüm parayi harcamış cocu ondan oynatamiyor takımı .. 10 macta 9 puan 6 gol ... Aslında geçen yıla göre iyi oynuyoruz diyordu bu çok bilmiş boş zat .. Gözlük tak gözlük ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Mükemmel oynadıgımızı söylemiyorum, yeni kurulmuş bir takım ve yeni olmasina rağmen uyum süreci iyi gidiyor zaman geçtikce daha iyi olacak....
    Aziz ve aykut sevdaliları hava alacak hava...

10 maç 9 puan 6 gol .. Boş beleş konuşuyorsun ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

cefakar kanaryalar.

Seer , seni kaale alıyordum acaba adamın bildiği bizim göremediğimiz birsey mi var diyordum ama değmezmiş.. Sen kaale alınacak değilmişsin .. Sen gibiler bu takımı bu hale getirdiler , insallah senin gibilerden tez zamanda kurtuluruz .. Haydi sen hikaye anlat diyeceğim ama kimse sana inanmıyorsa hala ..

10 maç 9 puan 6 gol ..

Haydi selametle sana ..

Sayfa 218/310 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •