Sayfa 220/310 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Ee hani vizyondu...hani cocuya haksizlik yapiliyordu? Otorite gostermek iclin resmi sitede gorevden ALINMISTIR yazinca muthis bir yonetim karizmasi mi oluyor? Bu taraftari artik kimse yiyemez soyisim ne olursa olsun!!

2. aziz kulubü hortumlarken hep destek hep destek topik açanlar...
    aziz kanser hücresi gibi bizi bitiriyor derken bizi hedef tahtası yapanlar...
    Şimdi azizin enkazı üzerinden gelip burda laf cambazlığı yapıyor !!!

Anlamakta güçlük çekiyorsanız tane tane anlatayım.....
    Ali Koç akrabam değil....
    Cocu ile de bir bağım yok ))))
    İkisinide körü körüne savunacak kadar salak ta değilim...

Konu şu.....Kulup batık, durum vahim, bizi bu bataktan çıkaracak bir babayiğit lazım....
    Başkanlıkta 2 aday yarıştı biri aziz, biri ali koç...azizimi destekleseydik hatamı ettik bu mu sorun ?

Hocaya gelince varsa önce tazminatını ödeyecek parası sonra yeni hocaya verilecek parası olan veya bu parayı bulan cocu yu yarın göndersinler...ama aykut gibi ersun gibi türkiyeden başka memleket ve kulüp görmemiş hocalardan boşa mucize beklemeyin...

Borç olmuş dağ gibi, bu da yetmiyor futbolcusundan kondisyoncusuna, kaleci antrenöründen şöförüne içindeki bir çok hainle uğraşıyorsun...

sıkıntı keşke sizlerin gördüğü gibi bir hoca, 3-5 futbolcu olsa.....

Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Ee hani vizyondu...hani cocuya haksizlik yapiliyordu? Otorite gostermek iclin resmi sitede gorevden ALINMISTIR yazinca muthis bir yonetim karizmasi mi oluyor? Bu taraftari artik kimse yiyemez soyisim ne olursa olsun!!
    Başkan olmak kolay olmuyormus.. Maç bitti daha Cocu basın toplantısına bile
    Çıkmadı , soyunma odasında ama resmî sitede görevden alındı diye açıklama geliyor ... Bu yapılan cocu’ya saygısızlığın Nirvanasidir .. Demekki Fenerbahçe , koç holding değilmiş öyle yönetilmiyormuş ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Cocu gonderilmis.. Iki ay once yazdim gonderilmeli diye...Cok gec karar. Ali koc cok hayal kirikligi yaratti bende. Toparlayamazsa olaganustu kongreye gitmeli klup.
    Gelene bakacaz artık ama benim bu futbolculardan çok ta ümidim yok....jailson, benzia,isla pas vermekten aciz, ekici sezonda 3 maç anca oynar, roman dünyaya hata yapmak için gelmiş, slimani odun, falan filan....

Futbol takım oyunu ama takımı oynatacak kaliteli biri de lazım...Alex gibi, oğuz gibi, messi gibi, ronaldo gibi.....
    Olagan üstü kurul yapalım da kim gelecek ? Sabancı da öldü başka zengin bulsak

Cocu :

7 mağlubiyet , 3 galibiyet , 5 beraberlik .. Atılan 13 yenilen 21 gol ..

Ama geçen yila göre daha iyiyiz .. Yersen ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Comoli’de hemen görevden alınmalı , hemen ..

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aziz ve aykut takımı bitirirken destek te destek diyenlerin yüzünden olmasın ?

Takımın çalışmalarını ve istatistiklerini ajan gibi sağa sola verenlerden ?

Takımı babasının malı gibi görüp futbolcuları guruplara bölen hain futbolculardan ?

Bunlara hiç laf söyletmeyin, cocu ve ali koç soktu 2 katrilyon borcu....kaijer i satıp romanı da comolli getirdi....alex i de cocu gönderdi, daha geriye git Zico gibi bir efsaneyide Ali koç gönderdi hemde ne için 1 miyon dolar için....
    1 milyon için feneri düşünenler 1 milyarı kol gibi iteleyip gitti....

Çocuksunuz ve seviyeniz dediğim gibi ilkokul 3.....hele o kazım yokmu hala azizi babası gibi seviyor )))))

Sayfa 220/310 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •