Sayfa 221/310 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cocu :

7 mağlubiyet , 3 galibiyet , 5 beraberlik .. Atılan 13 yenilen 21 gol ..

Ama geçen yila göre daha iyiyiz .. Yersen ..
    evet iyiyiz....Aykut yok, Aziz yok, Ajan futbolcular yok....skor olarak kötü olsakta felekatten döndük, insan olduk

Felaketten geç de olsa kurtulduk “Cocu” gitti ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Cocu gitti.....

Ne kaldı ?

Atıf,volkan,topal gibi 35 likler kaldı...
    2 katrilyon borç kaldı....
    Roman, şener,isla defansta kaldı...

En önemliside Azizin kongrede ezim ezim ezilerek gönderilmesini hazmedemeyen Azizin uşakları kaldı...

Kendi cebini değil, şahsi eğolarını değil, takımı düşünen bir başkana destek olacağım....getirdiklerinede, gönderdiklerinede....

4. Pierre van Hooijdonk İstanbulda.....

Bize mi geliyor ?

5.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Pierre van Hooijdonk İstanbulda.....

Bize mi geliyor ?
    Aykutumuz vardı niye yabancı bakıyorlarki ?
    8 defansifle çıkardık, 1 gol atar 90 dk üstüne yatardık, 2. olur bir yere gidemezdik, sahamızda kupa verirdik...yine gitti bizim hayaller

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Gelene bakacaz artık ama benim bu futbolculardan çok ta ümidim yok....jailson, benzia,isla pas vermekten aciz, ekici sezonda 3 maç anca oynar, roman dünyaya hata yapmak için gelmiş, slimani odun, falan filan....

Futbol takım oyunu ama takımı oynatacak kaliteli biri de lazım...Alex gibi, oğuz gibi, messi gibi, ronaldo gibi.....
    Olagan üstü kurul yapalım da kim gelecek ? Sabancı da öldü başka zengin bulsak
    Futbolculardan benim de ümidim yok.Geçen yılki kazmaların üstüne yeni yönetim yeni kazmalar ekledi...Madem yeni futbolcu alınabiliyordu, kaleyi bulan şut atmayı becerebilen!, dripling atabilen!, hızlı hücuma çıkabilen! çıkarken yerlerde yuvarlanmayan! , herhangi bir anadolu takımında en az 2-3 tanesini görebileceğimiz tipde oyuncuları bulmak çok mu zordu? Bu yeni yönetim, aylardır aziz yönetiminin şaklabanlıklarının antitezi üzerine çalışmıyor muydu??Hani hazırlık?

Yıllardır klübün genlerinde problem olduğunu düşünüyorum.Bence bir genetik mühendisliği yapılmalı..Aslında bu sezonki facia durum tam da bunun altyapısını oluşturmuş olabilir..Benim kafamdaki olgu da dibi görmekti zaten.Dibi görüp:
    1) En büyüğüz, çok büyüğüz algısındna kurtulmak, kendimizi sıradan ama hedefleri olan bir klüp düzeyine çekmek, yay gibi gerilmek tabiri caizse
    2)Yukarıdkina paralel olarak, topçulara olağanüstü şartlar sunma yanılgısındna vazgeçmek..Neymiş, aziz bir soyunma odası yapmış lüksün benzeri yokmuş. Yapma kardeşim? Fener'e büyük avrupalı topçu mu geliyor, haydi desek ki onları cezbetmek için.
    Gençlerden malatyadan transfer ettiğin adama en büyük payeyi vermişsin. Fenerbahçe forması..Bu adama en iyi dinlenme tesisini, en kalite yemekhaneyi, en pahalı spor gerecini sunarak adamın aklını mı çeliyoruz?Buna gelecekse gelmesin zaten. Sekiztaşla mehmet topuz için kavga ettğik yahu memet topuz!! ver herifleirn altına audi q7leri, ondan sonra paşamlar her gece başka hatunla.. Fenerbahçe'nin bu lük sunma huyundna bir an çnce vazgeçmesi gerekiyor
    3) Yeni yönetimin vadettiği üzere, altyapıya önem vermek gençleri cesaretlendirmek, bunu yaparken ikinci maddedeki çizgiyi aşmamak elemanları paraya ve şatafata boğmamak gerekiyor!

Beşiktaş son 2 yılda daha önce Fener ve Gsnin düştüü "tek büyük benim, diğerleri beni takip eder" hatasına düştü.O yüzden zirve bile göremeden tekrar eski günlerine geriliyor. Bizim ve diğer 2 istanbul köklü takımının ısrarla söyleyeceğim bu büyüklük kavramını disiplinli, sabırlı ve küçük adımlarla altını doldura doldura getirmesi, hormonel büyümedne kaçınmaları gerekiyor.
    Yeni yönetim hem sabır isteyip hem çelişki içerisinde (şampiyonluk hırsıyla ) saçmasapan 7-8 oyuncu ve teknik adamın yanısıra teknik sorumlu(daha önce terraneo ile aziz yönetimi sçmış olmasına rağmen )getirince bence kayış koptu.
    Ayakları yere sağlam basmak, GAZA gelmemek gerek!

Fenerbahçe'de Phillip Cocu ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktör arayışı hız kazandı.

Sarı Lacivertli kulüp resmi girişimde bulundu ve sportif direktör Damien Comolli'nin vatandaşı Laurent Blanc'a teklifini yaptı.

Fenerbahçe'nin Sportif Direktörü Damien Comolli, yurtdışına gidip ünlü teknik adam ile yüz yüze görüştü. Fransız teknik adam ise sarı lacivertlilerin yaptığı resmi teklifi düşünmek için zaman istedi. (Milliyet)

Sayfa 221/310 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •