Sayfa 226/310 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Derhal olaganustu kongre toplanmalidir. Bu rezilligin hesabi ve sonrasi tartisilmadan Fenerbahce ucurumdan alinamaz. Taraftarimizin da tepki verme zamani geldi geciyor. Ali koc babamizin oglu degil!

2.  Alıntı Originally Posted by seenop Yazıyı Oku
    Derhal olaganustu kongre toplanmalidir. Bu rezilligin hesabi ve sonrasi tartisilmadan Fenerbahce ucurumdan alinamaz. Taraftarimizin da tepki verme zamani geldi geciyor. Ali koc babamizin oglu degil!
    Mümkumse borcu kapatıp, adam gibi transfer yapacak kadar parası olan biri gelsin...
    Ben şu an Türkiye sınırları içinde bu pisligi temizlemeye gücü yetecek birini göremiyorum....varsa buyursun gelsin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaş ben daha en baştan dedim, hatta 5 yıldır da söylüyorum bu aziz bizi öyle bir çukura soktuki çıkmak temizlenmek zaman alacak...
    Atılan kazzıgın büyüklügünü bilmiyorsunuz, kimsenin elinde sihirli deynek yok...
    Cocu da gitse, alo koçta gitse, comollide gitse ödediginiz tazminatlarla kalırsınız bi arpa boyuda ileri gidemezsiniz...
    Tek çare güçlü bir yönetimle borçları ödemek, bu iş ise öyle 3 ay, 5 ayda olacak işler değil, hele hele ersunla, aykutla çözulecek işler hiç degil...
    Bu balon birgün patlayacaktı o da Ali koç a patladı

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Mümkumse borcu kapatıp, adam gibi transfer yapacak kadar parası olan biri gelsin...
    Ben şu an Türkiye sınırları içinde bu pisligi temizlemeye gücü yetecek birini göremiyorum....varsa buyursun gelsin

Olay sadece para degil. Su kadro evet yarisi cop ama kumeye oynamamaliydi. Koc yonetimi muthis beceriksiz cikti. Fenerbahce daha kotu yonetilemezdi,. Ya devre arasi icin muthis planlari var ya da son derece caresizler... ilk secenek icin pek isik gorunmuyor. Dedigim gibi oncelkle bu camiaya hesap vermeliler.

5. Eğer hesap sorulacak bir makam varsa çıkarsınlar son 10 yılın rakamlarını...
    Kim ne götürmüş, kim be yemiş tüm pisligi koysunlar ortaya..
    Bu 2.5 katrilyon borç nerden gelmiş kurus kuruş hesap sorsunlar...
    Şu anki duruma düşmemizde emegi olan her kim varsa hepsinin ta ......

cefakar kanaryalar.

Seer senin kadar gerçekten bu kadar gözü dönmüş birini görmedim .. Yahu yanı suan bu halimizin tek ve kesin suçlusu Aziz Yıldırım öyle mi ? Yanı suçlu ararsak Aziz Yıldırım , Volkan Demirel ve Aykut Kocaman öylemi ? Bu rezilliği hala savunuyorsun ya sen olsan olsan Galatasaraylı olabilirsin .. Ancak bir gsli boyle konuşur ..

Geçen yıl 2. Olmuş bir takım var (sakın bana 2.lik başarı değildir gibi salak saçma sözler etme, Fenerbahçe icin başarı hep 1. Olmaktır ama konu o degil ) geçen yıla göre yerin dibine girmiş , rezalet üzeri kötü bir oyun var ( sana göre geçen yıla göre iyi oynuyoruz ama ) ve sen hiç yeni yönetimi , oyuncuları , teknik bölümü suçlamayıp hala Aziz Yildirim diyorsun ..

Ha bunları sana boşa yazıyorum simdi sen yazdıklarımdan işine gelene bir cevap verirsin olur biter . Mesela 2. Lik başarı değildir diyebilirsin .. Geçen yıl 2. Olan takım suan buradaysa bunun suçlusu Aziz Yıldırım degil bunun suçlusu vizyonunu hala anlayamadığımız Ali Koç ve ondan sonra Comoli denen adamdır . . Kupada final oynayan ve 2. Bitiren takımı bu hale getiren Alı Koç ve Comoli’dir .. Bunun aksini söyleyen Fenerbahçe’ye zarar vermek isteyen kişidir .

Simdi sırada Obradovic var bunuda yazın kenara .. Obradovic sürekli taraftar bekliyorum salona diyip duruyor , yıllarca 1 kere bunu demeyen adam her hafta bunu demeye başladı , o da rahatsız durumdan .

Metin Şen ile yada Trabzonspor’u destekleyen adamları yönetime alarak Holding idare etmeye benzemiyor futbol kulübü idare etmek .

Sonuç ; hiç kimse Aziz Yıldırım’a laf ederek kurtulmaya çalışmasın .. Aziz Yıldırım’ın hatalari olmustur ama suan bu halde olmamızdaki en az suçlu Aziz Yıldırımdır . Sorumlu geçen yılki kadroyu desteklemek yerine bozmayı seçen vizyonunu hala anlayamadığımız Alı Koç ve Comoli’dir . Bunun dişindaki laflar hikayedir.. Cocu icin burada zaman lazim süper olacak dedin durdun , eğer en başta gönderilseydi ve Ersun Hoca gelseydi şuandan daha iyi olurduk .. Seer gibi anlamsız pohpohlama yapıp gündemi baska yere çekmeye çalışanların eseridir bu ..

Hadi seer hikaye anlatmaya devam et sen . 2Lik başarı değildir de , Aziz Yıldırım mahvetti bizi filan de Volkan rezil etti bizi de dur ..
    Son düzenleme : MedwiG; 09-12-2018 saat: 21:32.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Eğer hesap sorulacak bir makam varsa çıkarsınlar son 10 yılın rakamlarını...
    Kim ne götürmüş, kim be yemiş tüm pisligi koysunlar ortaya..
    Bu 2.5 katrilyon borç nerden gelmiş kurus kuruş hesap sorsunlar...
    Şu anki duruma düşmemizde emegi olan her kim varsa hepsinin ta ......

Bugunun yuzde doksani azizin mirasi. Ok. Ama o yuzde on var ya yuzde on. Etkisi azizin onyillk yuzde doksanina yakin.. Niye yakin? Bile bile lades cunku.. Ali koc bu durumu bilmeden mi geldi? Hani vizyon koyacakti ortaya? Para yoksa yok.. bu baris alici nedir? Slimani nedir benzia nedir bunlari superligde hicbir takim para verip almaz.. Cocu ve comolli ne istir? Ali koc neden liderlik gosterememektedir? Her turlu sorunu ortaya koymadan cozume varamayiz.

Ben de defalarca yazdim iki uc sebedir..Aziz devam ederse anadolu kluplerinden kotu duruma geluriz dedim. Malesef ali koc yonetimi israrli yanlislariyla tam da bu felaketi korukleyecek islere imza atti, atiyor.
    O yuzden kesinkikke olaganustu kongre diyirum. Yonetim guven saglayamazsa ceketini alip gitmelidir. Zaten kume dusmekten daha kotu ne kaldi ki!!

Fenerbahçe yönetilemiyor ... Bu kadar net ..

Şuanki hoca Koeman kalıp kalmayacağını bilmiyor , adama birisi ilk yari sonuna kadar sana emanet yada sezon sonuna kadar sana emanet demez mi ?

Erwin Koeman "Kendi geleceğimle ilgili bir şey bilmiyorum. Kulüp ne yapacaksa o olacak. Benim yapabileceğim şey, burada olduğum sürece elimden geleni yapabilmektir"

Rezalet ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 226/310 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •