Sayfa 54/310 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 425 - 432 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Başakşehir kazandı.. Haftasonu Beşiktaş Fenerbahçe maçı 0-0 giderse çok olaya gebe olur..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

yenemiyorsak yenilmeyelim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

çapraz bağları koptuğu için sezonu kapatan Brezilyalı kaleci Fabiano takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçe'mizin ilk 11'i:Volkan, İsmail, Kjaer, Skrtel, Hasan Ali, Neustadter, Josef de Souza, Alper,Lens,Sow, vanPersie

0 dan 2 hissediyorum

Hayirlisi bakalim.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Aziz Yıldırım'ın müdahalesi 6222 kapsamında incelenecek, müfettiş görevlendirildi."

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: "Aziz Yıldırım'ın müdahalesi 6222 kapsamında incelenecek, müfettiş görevlendirildi."
    karşı taraf geçen seneki bgd nin elemanları bende nereye kayboldular diyordum
    hepsi fenerbahçe kongre üyesi
    fenerbahçeden oyuncu çalma derdinde adamlr geçen sene nevin nevlin ve bir kaç oyuncuyu çalıp i.ü götürmüşlerdi bu senede Q ve olcayı almışlar
    aziz vbaşkanı ve yönetim kurulunu prtokole sokmak istememişler aziz başkanda yumruğu gömmüş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2 gün öncede bizim levendera ve ayşe coraya teklifte bulunmuşlar

Sayfa 54/310 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •