Sayfa 96/310 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 761 - 768 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Aziz Yıldırım: 4 tane transfer yapacağız dedim.Bunları kafamdan atıp söylemedim. Daha fazla oyuncu var ama, 4'ü alınacak şekilde çalışılıyor

Aziz Yıldırım: Parasal herhangi bir sıkıntımız yok. Hakikaten yok yani. Forma anlaşması da yapılıyor.

Aziz Yıldırım: 2 transferimiz bu hafta gelir. İkisi de önümüzdeki hafta gelir. Toplam 4 oyuncu.

Aziz Yıldırım: Santrfor alacağız. Ofansif, hücuma yönelik orta saha alacağız.
    Ne yaparsan yap....
    Kalede Volkan oldukça diken üstü maç seyredersin...
    Yenersin yenilirsin ama neticede kanserojen volkanı seyredersin....

Ne dedim ben ? Dünyanın en iyi kalecisinide getirsen kaleye volkan GEÇER...Hatalı golude yer yinede kaleye geçer !!!!

Şu an kalede kim var ? Fener üzerinde şahsi hesap yapanın Allah belasını versin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Valbuena dışında istekli olan varlık gösterebilen kimse olmadı..

Skirtel standart görevini yaptı, dirar idare eder onun dışında iş yoktu..

Van Persie iptal, aatif bitmiş okeye dönüyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Göztepe 2 Fenerbahçe 2 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. İlk maç bitti 2-2 Hayırlı olsun, bize zulmeden şahsiyetsiz kişiliksiz ******lar yakamızdan düşsenizde kurtuldak artık...
    Kimse kusura bakmasın Kaleye volkanı uygun görenin ya gözüne bir sey sokulmuştur, ya futboldan anlamıyordur, ya da gora filmindeki komutan-eleman ilişkisi vardır başka da bir seçenek yok....
    Yıllardir hatalı gol yiyen, yıllardır kaleyi tutan ilk şutun gol olması alanında rekor kıran bir kalecinin hala ilk 11 de dahaya çıkmasının izahı yok arkadaş YOook

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    İlk maç bitti 2-2 Hayırlı olsun, bize zulmeden şahsiyetsiz kişiliksiz ******lar yakamızdan düşsenizde kurtuldak artık...
    Kimse kusura bakmasın Kaleye volkanı uygun görenin ya gözüne bir sey sokulmuştur, ya futboldan anlamıyordur, ya da gora filmindeki komutan-eleman ilişkisi vardır başka da bir seçenek yok....
    Yıllardir hatalı gol yiyen, yıllardır kaleyi tutan ilk şutun gol olması alanında rekor kıran bir kalecinin hala ilk 11 de dahaya çıkmasının izahı yok arkadaş YOook

Al benden de o kadar. Kalede Kameni olmalı yeter artık.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Benim yaratılışımda bir fevkaladelik varsa o da Türk olarak dünyaya gelmemdir."
    Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

6. Yaptığı işe, üzerinde taşıdığı formaya saygısı olmayan adamlarla şampiyonluk zor.
    Aykut hoca, "şampiyon olacağız" diyor ama kendi de inanmıyor buna.
    Volkan, İsmail, Neustadter, Van Persie, Ozan Atıf Fenerbahçe'de yedek olarak dahi tutulmaması gereken oyuncular...
    İnsan sahili gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, yeni okyanuslar keşfedemez...

7. Birde acıtasyon duygu somürüsu varki bitiyorum )))
    Fenerin evladı volkan demirel....Zannedersin ömrunü Fenere adadı karin tokluguna kalecilik yapıyor veya real madrid istedide Feneri tercih etti...
    Bir sezonda Maç başına aldıgı parayı bile birarada göremeyen milyonlar var !!!

8. Yeni transferlerde başlasın resmi daha net görecegiz...
    Hazırlık maçlarindan itibaren Resimde benim net gordügüm ;
    1- Volkan ve Rpv son kullanım tarihi geçmiş...
    2- Aziz başkan ne kadar Aykut aynı aykut değil desede öne geçince geriye yatan tarafı ve korkak futbolu hiç değişmemiş..
    3- Alper potuk istikrarsız, H.Ali dengesiz, M.topal paslarda yeteneksiz, Josef geçen yıl ile aynı....

Sayfa 96/310 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •