Sayfa 204/310 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. 3.10.2018 : habertürk....Fenerbahçe için flaş iddia! "6 futbolcu, maçları boykot ediyor"
    Spor Toto Süper Lig'in ilk 7 haftasında 4 mağlubiyet alan Fenerbahçe'de Hollandalı çalıştırıcı Phillip Cocu'nun geleceği tartışılırken ülkesinden ilginç bir iddia geldi. Hollandalı bir futbol yorumcusu Fenerbahçe'de 6 futbolcunun maçları boykot ettiğini öne sürdü....

Yaaa...SEER yazar ertesi gün haber olur, seer yazar 1 saat sonra spor yorumcusu papağan gibi tekrar eder....
    Siz daha son 5 yıl oynanan futbolu begenin, aykutu Ersunu hoca zannedin, sonra futbol bilgini seer ile kıyasla....
    Siz aziz diye ölürken, ben bu adam eski aziz değil Feneri bitiriyor diye çırpındım ve acı gerçekler ortada...
    Size zor gelen haksızlığınızı kabullenememek, verip veriştirdiğininiz adamın hep haklı çıkması....
    Ben bu foruma cicon maçından saatler önce golleri emre ve baroninin atacağını yazdım o bile birebir tuttu, adımız iddiacıya çıkar diye tahmin yapmıyorum....
    Futbol bilgini benle kıyaslama kardeş, ben adamın topa 1 kez vuruşundan futbolcumu olur, güreşcimi olur şıp diye söylerim....
    Neyse siz diğer topikte geleni gideni alkışlamaya devam edin, ben burda gerçekleri yazarım )))))

3. Oluyor....
    Yavaş yavaş olacak....
    Yillardır Fenerden milyonlar alıp yan gelip yatanlar, da yavas yavaş unutulacak...
    Yaşı geçmislerden kurulu futbol takımı hayal edenlerde hayal kırıklıgı yaşayacak....
    İstediginiz kadar istafa deyin, istediginiz kadar 2. Olmayı başarı sayın....
    Sabırla özledigimiz Gerçek Fenerbahçeyi kuracagız.Ama 1 yil ama 3 yıl.... Yıllardır bize 2. Olmayı basari diye yutturanlarıda, sahaya degil tribune oynayanlarıda tarihe gömeceğiz...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Fener'in Cocu'yla performansına bakıyorum, ülkeye bakıyorum ikisi de içimi karartıyor.
    İnsan sahili gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, yeni okyanuslar keşfedemez...

5. Yaaaaaa bu işler böyle....
    Biz yazınca masal anlatmıyoruz, ben burda yazarım sonra basından duyarsinız....
    Kimse volkan Fenerin evladı somürülerine girmesin....
    Kim ihanet içindeyse bedelini ödeyecek.......
    Yüzlerce kez yazdık yine yazalım...
    KİMSE KENDİNİ FENERİN ÜZERINDE GÖRMESİN.....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Vefa de Alex’e ayıp edildi de ama Volkan Demirel’i kadro dişi bırak .. Alı Koç takıma ayvayı yedirmiş cocu’nun peşinden gidiyor bakalım ne olacak .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

11’de oynattığı atıf kadro dişi cocu’da teknik direktör öyle mi ? Soldado’yu bu takımda UEFA kadrosuna bile almayan adamdan ne beklenir ..

Geçen hafta Volkan’ı o küfürlü taraftarın içine atan Metin Sen gibi Comili gibi kendini bizmezlerdir..

Cocu suan tazminatla kovulmaya oynuyor zaten yakındır ..

Sayfa 204/310 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •