Sayfa 32/310 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 249 - 256 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

herkes bir şeylerin peşinde
    ekaterinburg menejeri ile turgay demirel gizlice yemek yemişler
    fener maçı öncesi ilginç bi yemek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Bu spor haberleri kadar yalan dolan yok, tıpkı siyaset gibi.
    Geçenlerde Lucescu ile anlaşmak üzere olduğumuz haberi yapılırken dün Lucescunun Fenerin istediği bir futbolcunun peşinde olduğu yazılıyor.
    Ümidini kaybetmiş olanın başka kaybedecek bir şeyi yoktur.

3. İnsan sahili gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe, yeni okyanuslar keşfedemez...

Galatasaray - Fenerbahçe maçını Fırat Aydunus yönetecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

onun yöneteceği belliydi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2009 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü ile Düzce Valiliği arasında imzalanan protokolle, kamp tesisleri yapılması amacıyla 25 yıllığına kulübümüze devredilen ve 2011 yılında yapımı tamamlanarak hizmete giren, Fenerbahçe Spor Kulübü Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nin tapusu kulübümüzce *bedeli karşılığında satın alınmıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ulan ölümüz dirimiz üzerimizdeki cubuklu formanın ruhu yeter cincona kymy .....
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

8. Ciconun bize gol atacak gücü yok, maçta gol olacaksa Sadece biz atarız

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 32/310 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •