Sayfa 265/1000 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    ben seni yıllar evvel THYAO topiğinden sanki hatırlar gibiyim. o zamanlar biraz muhalifmiydin ne.
    tam anımsayamadım ama. flu biraz.
    :-) thyao uzmanlık alanımdır, söylemesi ayıp.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Viop gün içi grafiği dj30 vadelisi ile çok benzer. Oraya alış gelince bize de geliyor ya da tam tersi.
    dediğiniz gibi olsaydı viop da herkes kazanırdı
    mutlaka az çok bağıntı vardır ama genelleme yapmak çok doğru olmaz sanırım.

3. Entrikaci abd tesvik olmayabilir dedi galiba yine
    2 saat sonra olabilir de yani

4. Bence döviz yatırım değildir, sadece paranı açıklanan enflasyona karşı değil, gerçekte yaşanan enflasyona korumaktır. 3.50 den itibaren Dolar'ını sat kampanyalarına gerçekten katılanların, tvlerde, kürsülerde atıp tutanları dinleyenlerin parası en az % 50-60 eridi. Bu, halkın birikimini TL olarak tutanlarını, elini cebine atmadan parasını değersizleştirmedir. Ve bu değersizleştirmenin ne zamana kadar süreceğini kimse bilmiyor. Döviz, altın da park edenler bu değersizleşmeden kurtuldular. Şu dönemin en kötü işi artık dövizin düşmesi diye bir şeyin olamayacağının milletin beynine kazınmış olmasıdır. Şu acı tecrübelerden sonra Mehdi bile gelse bu halkı seviyesine bile bakmadan döviz almaktan alıkoyamaz. Sokaktaki insan gözüyle bakmaya çalıştım, trade edenlere diyeceğim yok onlar zaten anlık işlem yapıyorlar.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    dediğiniz gibi olsaydı viop da herkes kazanırdı
    mutlaka az çok bağıntı vardır ama genelleme yapmak çok doğru olmaz sanırım.
    Son zamanlarda korelasyon var. Ondan bahsediyordur.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Entrikaci abd tesvik olmayabilir dedi galiba yine
    2 saat sonra olabilir de yani
    kendini fazla yıpratıyosun viso

sana şiddetle B tipi lit fon öneriyorum
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

7.  Alıntı Originally Posted by Subjective Yazıyı Oku
    hacı biliyorum tabi ya.
    ben geyik olsun diye "nasıl bir beklenti ile 120 bin üstüne geldik arkadaş? neyin beklentisi bu? ekonomimiz süper otesi bir şeye mi dönüşecek. nedir abi? diye
    işin b.ku çıktı yani onu demeye çalışıyorum.
    badem style ın borsa güçlüyse memleket ekonomisi gayet iyidir mantığından sıkıldım midem bulanıyor artık.
    martta tüm dünya borsaları birden düşürürken beklenti neydi onu sorgulamak lazım önce.
    çoğu borsa hala eski seviyelerine gelemedi, s&p ve nasd... hariç bildiğim kadarıyla
    sadece bize özgü bir durum yok aslında.
    para bol, herkes para bastı ya da kredi kullandırdı, faizler düştü.
    neye yatırım yapacak ülkeler vatandaşlar?

8.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    yonetıcı kadro degısmedıkce bu ulkede ne altın ne de dolar oyle toptan satılmaz bu noktadan sonra... yukarı ıgne bar atması bır tane "eyy bıden"lamasına veya yunanla ıtısıp kakısmasına veya putınle ters dusmesıne vs vs vs bakar...

hısse de olacak elde dolar da altın da... marjların genıs olacak, yukselenden azar azar satıp dusuk kalana aktaracaksın... hısseyle kar edersın, dolarla ve altınla servetını korursun..
    böyle düşünenler 2003 yılından 2013 yılına kadar dolardan buyuk yara almışlardı. emin olmamak lazım
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 265/1000 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •