Sayfa 144/1000 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Enerjiler, hele zoeren, akenerji, odas vs yarı batık firmalar ptesi tabanı öper.

Sonuçta biz daha ziyade endekse olan etkisine bakıyoruz, sadece enerjiler yüzünden endeks %0,5 kadar eksi olabilir (Tüpraş, petkim, aygaz dahil tüm enerji ilişkili hisselerin endeksteki ağırlığı %10 vardır herhalde). Dolaylı olarak diğer hisselere de satışlar gelebilir tabii ki. Sonuçta, buradan gelecek paranın hayali ile dolar kurunu bile gevşetmiştik biraz
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by 6.sense Yazıyı Oku
    Beklenti aşağı yukarı kaçtı ki
    valla biraz badem hesaplarının altındaki yorumları okudum..twitter da...millet bonzai çekmiş de olabilir...800 diyen vardı, 1 trl diyen vardı..bu hayallerle enerji hisselerine dalan çok olduysa, ptesi büyük bir şok yaşar bunlar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3.  Alıntı Originally Posted by beta_ Yazıyı Oku
    Karadenizde sondaj bitmiş. Toplam gaz 405 milyar. Pazartesi piyasa bu rakamı beğenmez. Ama kartn bedelsizinden dolayı bisürü kağit tavan olur. Yeni oyuncağımız bedelsiz furyası olur.
    Evet bedelsizler tavan olcak ama
    Neden seviliyor bu kdr anlamıyorum hisselerden anlamam sermaye nedir bedelli fln ama bildigim bi iki kez denk geldi 5 is 2 ye dusuyor kagidin degeri 3 kdr kagit veriyor net de bir halta yaramiyor
    Ayrica kervt bedelsiz %2600 idi cok kan dökmüştü patronu
    Bedelsizler cok da gitti yine de gider ama tek yonlu islem satis yasak cunku

4. Peki hiç yoktan iyi değil mi
    1>0 misali

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    valla biraz badem hesaplarının altındaki yorumları okudum..twitter da...millet bonzai çekmiş de olabilir...800 diyen vardı, 1 trl diyen vardı..bu hayallerle enerji hisselerine dalan çok olduysa, ptesi büyük bir şok yaşar bunlar.

arti 90 milyar m kup ve deniz arastirma robotu yaptik niye begenmedinizde hemen tabana yapistirdiniz hisseleri..robot isi goturur robot yapiminda tedarikci firmalar kim bunlar tavan olur..iyi yonden bakin...egerki gercekten cikartabilir kullanima sokabilirdek 400 milyar m kup buyuk bir rezerv bu iste digerlerine donmesin diyecemde inanmak zor iste gormedende simdilik sadece proje

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Petkim taban iyiki kapatmisim longlari
    Suudi arabistan boykotu ile ilgili de haber var petkim in
    Bunun icin bu kdr tantana yapilir mi
    Tek kelime ile
    SKANDAL...

7. Enerjiler ortalama %3-5 düşer fakat sonraki birkaç günde endeksin hareketi de önemli endeks %2 düşerse enerjilere de bir o kadar etkisi olur.
    Son düzenleme : yasemin5566; 17-10-2020 saat: 17:16.
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Algıyı 800 milyon - 1 trilyon olarak yapıp 405 olunca sıkıntı oluyor. Yoksa çıkan her m3 değerli
    Bu işlere girmeseler, yapılan 1 trilyon m3 açıklamalarına yalanlama yapsalar bunlar olmayacak.
    Ama birilerinin işine geliyor.
    Her ay 50-100 arttırma olacak. Bu iş de sulandı

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 144/1000 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •