Sayfa 43/1000 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Tesvik paketiyle alakali altın için de benzer durum.
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    abd borsaları ciddi patinaj yapıyor hissi uyandırıyor bende !

yolun sonuna yaklaşıyoruz gibi

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tekfen deyim. 5.5 almaya başladım düşüyor, 5 oldu ek yaptım 4.5 oldu ek 4 oldu artık sinirler gerildi gene ek yüklü girdik filan. Neyse tam 3.80 değdiği gün emeklilik fonu sattı yabancı aldi ama öyle bir yer ki kağıdın grafiğini açsan bulamazsın iğne ucu bir yerde milyonlarca lot sattı.

Oradan bir döndü soluksuz 20 TL.

Şimdi bana diyorlar ki paranı bes yapalım fon yapalım. Sen yiyemezsin biz yiyelim. Oldu canım...

Ha haram zıkkım olsun o ayrı ispati da yok stop koydum geçmiş olsun.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Memlekette kimseye güvenilmiyor zaten. Bu BES işi veya fon yönetim işi hala bence de sakat.
    2001 krizinde likit fondaydım faizler %9000 olmuş benim fon geri gitti. Muhtemelen banka elindeki bonoları fona sattı.

O zamandan bu zamana iyileşme olsa da ahlak açısından çok ileri gittik denemez.

Şirketin varlıkları ve performansı ile fiyatı arasında en az %80 korelasyon sağlayacak mevzuat veya düzenleme gerekir. Kalan kısmını AL-SAT çı tarafından değerlendirilir onlar da kazanır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. ABD ADR

TCELL BIST de pahalı kalmış, genelde çok fark olmuyordu.

4.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Cümleten s.a 131.775 den arkadeşler

Short poza geçiyorum.

Hayırlı olsun inşallah
    131.425 den Short pozlarımı kapadım arkadeşler

Flat style sabaha giriyorum

5. Kurlar düşük olunca çok uluslu şirketler üretim kaydırması yapabilir diye düşünmüştüm.

Bosch-Siemens bir kısım üretimini Türkiye'ye kaydıracakmış.

Öte yandan Kapıkule TIR kuyruğu sorunu çözülmesi lazım.

>>>>>>>>>
    https://www.dunya.com/dunya/bsh-pits...-haberi-485338

BSH-Pitsos üretimini Yunanistan'dan Türkiye'ye taşıyor
    Yunanistan'da faaliyet gösteren BSH-Pitsos'un üretim operasyonlarını Türkiye'ye taşıyacağı bildirildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    sağolasın ABKA,
    o olaydan büyük ders aldım.
    kendime hesap zarar etsede nasılsa 2 günde çıkartırım diye çok güveniyordum, gerçekten zararı 2 gün olmasada 1hafta~~1 ay çıkartıyordum.
    ama orda piyasa yapıcının kotasyon yazmaması feleğimi şaşırttı. pazarlıkla piyasa yapıcıdan usd 6,80 iken 7,20 den poz kapatmakta zararı katladı tuz biber oldu.
    sonrasında
    ilk 4 ay bir kar bir zarar yerimde saydım ne yaptıysam olmadı
    az bi parayı çektim 2. el kızımın üstüne araba aldım düğününe kadar durumu düzeltemezsem sana faydası olur dedim
    şükür düzelttim durumu hem kolaylıkla , 2 ay önce düğününde de oyuncak araba yanına Arabasının anahtarını kurdeleyle gelinliğine taktım.

2019 kar ettim zarar ettim sonuçta yılı fena sayılmayacak karla kapadım.
    2020 başından itibaren hesap koptu gitti (ana paraya göre çok büyük bişey oldu sannetmeyin;)

arkasına bu xbnk ve x30 senaryom cuk diye oturunca oda 2 ye katlattı.
    yukarıda yazdığım gibi 2 kere daha katlarsam hedefteyim.
    sonrası emeklilik eveden işlem ve yan tarafta şimdiye kadar yazdığım denediğim 30-40 tane robot çalışsın dursun.
    bende öylesine takılayım diye düşünüyorum.

o zor zamanlarımda manevi destek olan iyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkür ve selamlarımla.
    Çok sevindim gerçekten .Umarım yazdıklarınız bize de nasip olur.ESKİŞEHİR e selamlar.

7. lem palacan ben senin teee batırdın ayıcıklarımı yarın sabah bari bas bas paraları shorta
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

8. Gözüme de pazartesi olan 1140 lık pin bar takılıyor devamlı. Doldursunlarda orayı, trent falan çizelim oradan. Garibim tek tabanca duruyor.

Sayfa 43/1000 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •