Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Herkes burada tüy siklet çer çöp rallisi diyor ama aynada kendimize bakıp özeleştiri de yapmamız gerekmez mi .

Burada yazdım bir arkadaş 1 e 1000 yaptı diye

Başka yapanlarda olmuş 100 bin tl ti 100 milyona yakın yapmış pandemiden bu yana .

Bir iki örnek daha duydum böyle .

Ama o kadar karı sürebilmek çöp hissede bilemiyorum benim aklı melekelerim almıyor .

100-200 katta bile şuuru kaybedebilir 6 ayda 10 -20 milyon tl diye kazanmak .

Valla cesareti olan kazanıyor riski almayan garantici 30-50 ciler sinek avlıyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by denizen Yazıyı Oku
    Benim icin her zaman iyi bir arkadaş, yoldastin.
    2018 de dolarda yasadigin krizi, short olarak batman hepimizi üzmüştü.
    Madem beni engelledin ben de seni engelliyorum.
    Umarim ekonomik olarak duzelmissindir. Engelledim geçtim eski bull hocam, yeni rakibim.
    Yeter ama .. Bu ne böyle başlığı mektup yazıyormuş gibi herseye bir cevap .. Özelden yapın bu tür seyleri ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. borsada geçmişi olmayanların çoğu 1-2 bin lira ile gönül eğliyor..hatta bazı meslek grupları var..bir havuzda topladıkları parayla tek bir kağıt alan ve bundan komisyon alan insanlar var..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Herkes burada tüy siklet çer çöp rallisi diyor ama aynada kendimize bakıp özeleştiri de yapmamız gerekmez mi .

Burada yazdım bir arkadaş 1 e 1000 yaptı diye

Başka yapanlarda olmuş 100 bin tl ti 100 milyona yakın yapmış pandemiden bu yana .

Bir iki örnek daha duydum böyle .

Ama o kadar karı sürebilmek çöp hissede bilemiyorum benim aklı melekelerim almıyor .

100-200 katta bile şuuru kaybedebilir 6 ayda 10 -20 milyon tl diye kazanmak .

Valla cesareti olan kazanıyor riski almayan garantici 30-50 ciler sinek avlıyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. bin lirayı 5 bin yapmak kolay..
    500 bini 1 milyon yapmak zor

5. Covid yasakları gelirse hangi hisseler hareket eder

6. İyi aksamlar.
    TSKB de bir miktar short açtım bugün
    Viop pastasini bulamadım hicbiryerde.
    Acaba bugün ve son 4-5 günün viop pastasini paylasabilecek varmı. Şimdiden teşekkürler.

bı garanci arkadaş vardı , 8 maliyetim var diyordu geçen hafta ,maliyetime gelsin satacağım vs vs..
    bişey demistim ; onu unutmasin diye yazayım dedim..
    arkadaşlar borsada fırsatlar bitmez , takılıp kalmayın ; önümüzdeki maçlara bakacağız diyoruz..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

8.  Alıntı Originally Posted by blackburn Yazıyı Oku
    Covid yasakları gelirse hangi hisseler hareket eder
    Tav için kötü olur. Market gidacilara yine yarar belki.
    Yine global onlemler gelip para basacaksa faizler dusme trendine girerse ekgyo ya diye düşünebiliriz.
    Asla yatırım tavsiyesi degildir.

Sayfa 299/1000 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •