Sayfa 1011/2404 İlkİlk ... 1151191196110011009101010111012101310211061111115112011 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 8,081 - 8,088 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bir AYI olarak bu ara hemen hemen her gün ayvayı yiyoruz zatii zuhahahahahahaaa
    Daha durun bakalım seansın kapanmasına çok var.. Bir anda değişir herşey..YTD

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    zaten benim sorunum siyah ve beyaz kadar farklı oyun anlayışımız olmasından kaynaklanıyor..
    Bir de SANAYİ Endeksi Yükselmeye başlarsa Ayı nesli tükenebilir ....

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bir AYI olarak bu ara hemen hemen her gün ayvayı yiyoruz zatii zuhahahahahahaaa
    valla mert söyleyim düşüncemi. ben bugün öyle daha fazla sert alımların olcağını tahmin etmiyorum. olacağı kadar olduğunu ve alım için geri çekilmelerin beklenilmesi gerektiğini düşünüyorum. çünki endekste yön yukarı oldu ama altın vuruşların daha zamanı olduğunu düşünüyorum. bol şanslar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. Topikte SAMİMİ İNSANLARN ÇOĞALMASI İstesemde başka topiğe gittiğimle geldiğim bir oluyor ...

MAŞAALLAH ...

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bir de SANAYİ Endeksi Yükselmeye başlarsa Ayı nesli tükenebilir ....

bak abi borsada benim olayım garan ı köşeye kor iki tane varntı yanına koyar izlerim. ben indikidatör filan diyosunuzya valla ben onuda bilmiyorum yani bildiğimin hepsi bu onun için cevap veremeyecem..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

6.  Alıntı Originally Posted by Nazdrovya Yazıyı Oku
    Daha durun bakalım seansın kapanmasına çok var.. Bir anda değişir herşey..YTD

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sevgili Nazdrovya ,ben günlük oynamıyorum ..beklemeye alışığım.Hayırlısı neyse o olsun İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    valla mert söyleyim düşüncemi. ben bugün öyle daha fazla sert alımların olcağını tahmin etmiyorum. olacağı kadar olduğunu ve alım için geri çekilmelerin beklenilmesi gerektiğini düşünüyorum. çünki endekste yön yukarı oldu ama altın vuruşların daha zamanı olduğunu düşünüyorum. bol şanslar..
    Teşekkürler ,sana da bol şanslar.
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Topikte SAMİMİ İNSANLARN ÇOĞALMASI İstesemde başka topiğe gittiğimle geldiğim bir oluyor ...

MAŞAALLAH ...

MAŞALLAH...Her şey daha iyi olur İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 1011/2404 İlkİlk ... 1151191196110011009101010111012101310211061111115112011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •