Sayfa 43/2404 İlkİlk ... 33414243444553931435431043 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1. Değerli arkadaşlar

Hepinizin de çok iyi bildiğiniz gibi ben bir yogi yim.

Yoga (Sanskrit), Hindistan kaynaklı fiziksel ve zihinsel disiplinleri tarif etmek için kullanılan bir kelimedir.[1] Aynı zamanda Hinduizm, Budizm ve Jainizm'de çeşitli meditatif uygulamalara da yoga adı verilmektedir.[2][3][4] Hinduizm'de, altı geleneksel felsefe okulundan (Ästika) biri olarak kabul edilir.

Sanskrit dilinde yoga kelimesi pek çok anlama sahiptir; "kontrol etmek", "boyunduruk altına almak" veya "birleştirmek" anlamına gelen Sanskrit "yuj" kelimesinden türemiştir. "Kavuşma", "bir araya gelme", "birlik", "karşılaşma" ve "yöntem" olarak çevrilebilir. Yoga uygulayan veya yoga felsefesini takip eden kişiye yogi ya da yogini adı verilir. Yogini ifadesi "yogi"isminin dişil kullanımıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=Wt7GEgduvJY

Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bu alemin mutlak yegane kral teknik analistçisi olan şeyhlerin şeyhi değerli şeyhime

böylesine bir Bitilasana formasyonunu herkeşlerden önce bizleri bilgilendirdiği için tüm hazırun önünde

bir kere daha teşekkür eder tebriklerimi sunarım efem.

aman mahcup ediyorsunuz grafiklerimden ve paylaşımlarından fakir ky ler faydalanıyorsa ne mutlu

daha fazla grafik çalışmamsı varda tırsıyorum poliş gerlir felan site yeni kodese girmk istemiyorum

hemlerim kızıyor bana uym sen onlara diye ama fotosuz olmuyor

3.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    sen böyle dedikçe gaza geliyom abi
    o değil de senin bi üçgen vardı nooldu o? kırdı mı?
    Tek bildiğim üçgen vardır

Hayat hoş gerisi boş

4. aha buda tupras

5.  Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    aman mahcup ediyorsunuz grafiklerimden ve paylaşımlarından fakir ky ler faydalanıyorsa ne mutlu

daha fazla grafik çalışmamsı varda tırsıyorum poliş gerlir felan site yeni kodese girmk istemiyorum

hemlerim kızıyor bana uym sen onlara diye ama fotosuz olmuyor

Şeyhim aşk olsun sen bizleri mahçup ediyorsun bu üst düzey görsel analizlerin ile

Bu alemde bugüne kadar hangi sitede hangi forumda hangi topikte görülmüştür böylesine RSI momentum CCI MAV bilimum bayrak üçgen takoz formasyonları ve akabinde bunların natural analizleri ?

Ben görmedim ,gören varsa adres versin bi bakalım .
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    dayı bana zorla eski günlerimi yaptıracaksın yapmaaa diyorum ama yapmaaaa
    ____________V_K____________

7.  Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    turkcell 10,66 11,88 koç 13,850 15,33 çıktı hayırdır ne oluyor bu hisselere %10 düştü geri verdi
    Buna borsaca KOBRA formasyonu derler VEDAT başkanım

Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    ____________V_K____________

Sayfa 43/2404 İlkİlk ... 33414243444553931435431043 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri