Sayfa 122/655 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 5237 madde; 969 - 976 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Güzel. Verdiklerimizi 17.32 ortalama geri aldik. Yarın iyi bir gün olabilir. Kağıdı bırakmıyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    çok ağır olmuş,insanların canlarını ne kadar yaktıklarını görsünler
    Kötü insanlar değiliz biz, arkasından bir mevlut okuruz

3. karanlık odada aldılar 66 kapattı

4. İs yatirim son yarim saate bastı yine başladığı yere alacaktı kâğıdı hsbc tuttu

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Maslak arsasının 350 m aşağısındaki İstinyepark'taki Doğuş hisselerini (%42) 1milyar USD'ye Katarlılara satıyormuş !!

Bizi etkilemez ........
    Bu haber doğruysa emsal olup değerlemede inanılmaz katkı sağlar bilançoya tabiki doğru değerleme yaparsalar

6.  Alıntı Originally Posted by leon_1188 Yazıyı Oku
    Bu haber doğruysa emsal olup değerlemede inanılmaz katkı sağlar bilançoya tabiki doğru değerleme yaparsalar
    Haber doğru.. Ferit Şahenk, İstinyePark’taki yüzde 42'lik hissesini Katarlı fona satıyor
    Doğuş Grubu'nun varlık satışını sürdürdüğü bir dönemde, Qatar Holding LLC ile 1 milyar dolarlık anlaşma sağlandı.—————

Bu satışı ölçü olurlarsa kesinlikle maslak arazisinin gerçek değerinin ne olduğu ortaya çıkar.(% 42, 1 milyar $)

Marmara Capitalin hisse portföyünde 650 bin lot olarak Algyo yerini almış,birisi bahsetmişti sordum cevap gelmemişti bende Kap’tan ve Twitter’dan bugün gördüm.
    Marmara Capital ve yöneticisi Haydar bey işi bilen insanlar bu adamlarda boşuna almazlar vesselam..
    Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 23-11-2020 saat: 20:09.

7.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Haber doğru.. Ferit Şahenk, İstinyePark’taki yüzde 42'lik hissesini Katarlı fona satıyor
    Doğuş Grubu'nun varlık satışını sürdürdüğü bir dönemde, Qatar Holding LLC ile 1 milyar dolarlık anlaşma sağlandı.—————

Bu satışı ölçü olurlarsa kesinlikle maslak arazisinin gerçek değerinin ne olduğu ortaya çıkar.(% 42, 1 milyar $)

Marmara Capitalin hisse portföyünde 650 bin lot olarak Algyo yerini almış,birisi bahsetmişti sordum cevap gelmemişti bende Kap’tan ve Twitter’dan bugün gördüm.
    Marmara Capital ve yöneticisi Haydar bey işi bilen insanlar bu adamlarda boşuna almazlar vesselam..
    Y.t.d.
    Istinye park alışveriş merkezi ve site hâli hazırda kurulu bir yapı portföy de bulunan arsa imar sorunlu değerlemede illaki bir etkisi olacaktır ama emsal olacağını dusunmuyorum portfoyun değeri 1.130 milyon sadece enflasyon farkı bile yaklaşık yıl sonu kar'ın 400 m geleceği yönünde ama döviz ve istanbuldaki gayrimenkul artışları hesaba katarsak 450-500 milyon gibi bir rakam çıkıyor ortaya umarım bizi yaniltmaz

8. O zaman bilancoya kadar basacaklar

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 122/655 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •