Sayfa 146/656 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon
Arama sonucu : 5244 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Yavuz bey nerede ?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    Yavuz bey nerede ?

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Satmışsa üzülürüm Yavuz beyinde emeği çok İnşallah satmamıştır

3.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Evet, umarım aramızdadır.

4. Değerli dostlarım; öncelikle hepimize bereketli kazançlar dilerim. Sabrın sonu selametmiş. 20.00 üstü bolluk demektir. Rehavete kapılmamak ta gerekir.
    Tüm dostlarımı özellikle 11 Aralık tarihine dikkat etmeleri konusunda uyarmak ta isterim. Avrupa birliği Türkiye’ye karşı büyük bir yaptırım kararı alabilir. Böyle bir durumda olumsuz etkilenebiliriz. Uluslararası konjonktürü yakından takip etmekteyim. Zaman zaman uyarılarımı da yapacağım.

5. Emek hepimizin sabır da. Değerli ERGAZİ kardeşim.
     Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku

6.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Siz burada yenisiniz sanirim sn oğuz bey. Sadece bu forumda bir senede yüzlerce paylaşımda bulundum. Devamlı takipteyim ışık verirse gelirim demisim heralde tersten anladiniz. Arti burada yazılanlarla alim satim yapılmaz bu forumun girişinde puntolu harflerle yazar sanirim orayı okumadınız. Burada fikirler yatirim tavsiyesi olmaksizin paylaşılır siz de akıl süzgecinizden geçirir araştırırsıniz teknik temel bakarsıniz ona gore kararınızı verirsiniz. Bu vebal almak felan tarzı söylemler çok ciddiyetsiz ve naif. Yatırım veya traderlik ciddî iştir. Bu konuda kaynak düşünürseniz size önerebilirim.
    Bu hissede 3. yılı borsada ise 24. yılı devirdim..
    Çok da yeni sayılmam..
    Neyse polemiğe girmeyeceğim..
    Yazılanlar ortada..

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Siz burada yenisiniz sanirim sn oğuz bey. Sadece bu forumda bir senede yüzlerce paylaşımda bulundum. Devamlı takipteyim ışık verirse gelirim demisim heralde tersten anladiniz. Arti burada yazılanlarla alim satim yapılmaz bu forumun girişinde puntolu harflerle yazar sanirim orayı okumadınız. Burada fikirler yatirim tavsiyesi olmaksizin paylaşılır siz de akıl süzgecinizden geçirir araştırırsıniz teknik temel bakarsıniz ona gore kararınızı verirsiniz. Bu vebal almak felan tarzı söylemler çok ciddiyetsiz ve naif. Yatırım veya traderlik ciddî iştir. Bu konuda kaynak düşünürseniz size önerebilirim.
    Sn memurum buradaki yazıları günde yüzlerce insan okuyor trade yapmak herkezin harcı değil sizin bilgi ve biriminiz belki bu tarz işlemleri yapmaya yetkin olabilir ve buraya yazarkende iyi niyetinizden hiç şüphem yok fakat bu işlemleri yaparken burada paylaşılması ister istemez insanları etkileyebiliyor bunu belki farkında olmadan bizlerde yapıyoruz bundan sonra daha dikkatli yazmamiz konusunda sn oğuz arkadaşımız doğru bir konuya değinmiş ve vebal aldınız değilde almış olabilirsiniz diye uyarıda bulunmuş kendisine tesekkür ediyorum vebal almamak adına daha dikkatli yorum yapmamızda fayda olacaktir

8. Bu vesile ile trade yapmak için iyi bir teknik analiz bilgisine sahip olmak gerekiyor ve küçük yatırımcı genelde sonu iyi sonuçlanmıyor farkında olmadan üç kuruşluk sermayesi eriyor hele bu hissede gerçekten zor stop oluyorsun almak için düşüşün bitmesini beklerken hisse hareketleniyor ve stop olduğun fiyatın üstünden alıyorsun bu işlemler birkaç kez tekrarlandığında ciddi zararlara neden oluyor trade yapmak isteyen arkadaş önce teknik analiz eğitimi almalı diye dusunuyorum

Sayfa 146/656 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •