Sayfa 226/654 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon
Arama sonucu : 5229 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sn.stonhand haklı olabilirsiniz. Ancak buradaki bezdirme had safhaya ulaştı. Sabrın son günlerini yaşıyoruz. Çok güçlü şirket vasıfsız fiyatlarda ve kayıplarla devam ediyor. Umarım teknik bilgi bir an önce çalışır ve yüzler güler.
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    İyi dusunelim iyi olsun. örnek te vereyim Erbosan 28 den aldık 39 oldu sonra tahtacisi yapmadık pislik, itlik, bırakmadı tahtacı en son 31 e kadar basıp günü taban yaparak kapadı.
    Hissenin artacağını formasyon kirildigini biliyordum ama ozaman ******** tahtacinin yaptıkları bezdirdi Allah belanı versin deyip erken ciktim, başlığında da spek dediğin az seferli olacak diye yazıp 34 bölgesinden yanlış hatırlamıyorsam çıktım. Sonuç bugün 71 TL görmüş. Hani bazen trade yapmıyorsanız ve hisse sağlamsa alıp unutmak en temizi hele ki trendden erken çıkmak yıllarca beklemekten bile daha kotu.

2.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Sn.stonhand haklı olabilirsiniz. Ancak buradaki bezdirme had safhaya ulaştı. Sabrın son günlerini yaşıyoruz. Çok güçlü şirket vasıfsız fiyatlarda ve kayıplarla devam ediyor. Umarım teknik bilgi bir an önce çalışır ve yüzler güler.
    2019 Haziran - Kasım arası grafiğe bir bak.Bölünmemiş fiatı ile 45-55 arası dolandı durdu.Hatta tahtacı sat al imkanı veriyor ne güzel diyenler vardı.Sonra ne oldu biliyorsunuz, sert çubuklarla 120 Tl yi gördü.

3. Sn.selam abim birlikte yaşadık. Özellikle sizleri ben beklettim 103.000 hedef verdim. Haklısınız ama bu sefer çok uzun sürdü. Şimdi de çok hızlı 65-75 bandına gitmeli. Gider mi evet gider ama nasıl ve ne zaman ? Hisse toplanmış bekliyor. Burada esas kim nasıl (Citi / Bankof gibi) götürecek. Umarım bugün yarın başlar.
     Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    2019 Haziran - Kasım arası grafiğe bir bak.Bölünmemiş fiatı ile 45-55 arası dolandı durdu.Hatta tahtacı sat al imkanı veriyor ne güzel diyenler vardı.Sonra ne oldu biliyorsunuz, sert çubuklarla 120 Tl yi gördü.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +7,63, ortalama tahmin ise +7,34 puan oldu.
    Foreks'in 29 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +13,47 puan olurken, en düşük beklenti ise -0,28 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 29 analistin 28'i pozitif, 1'i ise negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST 100 Endeksi, dün günü 24,05 puan artışla 1562,49 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber M anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Medyan : +7,63
    Ortalama : +7,34
    Maksimum : +13,47
    Minimum : -0,28
    Katılımcı: 29[(+)28(-)1]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(16/02/2021 - 09:16:59)

5. 27 TL'den alan arkadaş, Algyo speği ile tanışma bugüne kısmetmiş. Buyur birazda sen uğraş. Herkesten çok ben isterim gitmesini ama alçaklık, her türlü dümen mevcut hisse sahiplerinde. Utandirmasi dileğiyle.

6.  Alıntı Originally Posted by Egehan09 Yazıyı Oku
    27 TL'den alan arkadaş, Algyo speği ile tanışma bugüne kısmetmiş. Buyur birazda sen uğraş. Herkesten çok ben isterim gitmesini ama alçaklık, her türlü dümen mevcut hisse sahiplerinde. Utandirmasi dileğiyle.
    ������������������

7. Hayırlı günler kazancımız bol olsun beyler.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8. Açılışta yaptığı harekete şaşırdık mı tabi ki hayır

Sayfa 226/654 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •