Sayfa 306/652 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon
Arama sonucu : 5211 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    45 ten 130 a gitti daha ne ?

Eskilerden kac kisi yakaladi ?
    Sayın volna selamlar
    Eskilerden ALCAR sayfasından

2. 2009 şubat algyo 0.27 dolarda dip yapmis. O zaman bist 1.25 dolar imiş. Simdi algyo 2.70 dolar, yani 12 yılda dolar bazında 10 kat prim yapmis ve halen daha pd/dd orani 0.75 civarında. Bist ise 1.74 dolar civarinda. Bence uzun vadede algyo ıyi kazandırmış ve temel olarak ucuz kalmayı başarabilmiş. Bu acıdan bakarsak algyo guzel bir kağıt.

3. [B]ALGYO,ALGYO da alım zamanı diye düşünüyorum,uzun zamandır kuvvetli desteğinde bekliyor,asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Son zamanlarda, çok düşük işlem hacmi ile dar bantta hareket ediyor. Alışıldık şekilde hareket etmiyor.

5. Kimseden mal alamayan spek tayfası hisseyi açık açık manipüle ediyor. Bu değer sadece otelin parası kadar olur yakın dönemde. Doları diğer varlıkları ne olacak. Sen baş aşağı bize çalış müşteri çok çıkar.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Kimseden mal alamayan spek tayfası hisseyi açık açık manipüle ediyor. Bu değer sadece otelin parası kadar olur yakın dönemde. Doları diğer varlıkları ne olacak. Sen baş aşağı bize çalış müşteri çok çıkar.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çoğu senette durum aynı

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    zaman kaybından başka bir şey yapmadı biz yandık eller yanmasın dediğimizde de hep suçlandık algyo bölünmeden 100 iken algyo satıp alcara geçmeyip hala bunda olsa idim duman olmuştuk kişisellikten çıkıp bugüne geldiğimizde grubun 3 şirketi var bunda beklenen süre alark veya alcarda beklense paran başka boyutta oluyor gerçekleri yaşanmışlıkları objektif anlatıyoruz suçlanıyoruz ve sonuç ortada demek istediğim şu ki bu hissede insanlar bir araya gelip hak aradıkları için cezalandırılıyor alark ve alcarın gerçek ederini bulup bunun bulmayışının başka izahı olabilr mi.Patron kızgın benim görüşüme göre ayhan yavrucu bu guruptan gitmeden ve maslaktaki arsanın imar sorunu çözülmeden bu hareketlerin dışında bir hareket beklemem.6 yıldır gözlemlediğim içinde bulunduğum ara ara satıp döndüğüm hissenin klasik hareketi yılda 2 kez hareket eder ekim-kasım, nisan-mayıs bu dönemdeki hareketlerinde satmayanıda pişman eden bir hisse olayın özeti benim penceremden böyle.
    yorumsuz...

8.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    Sayın armada 467 TAVSİYENİZ ÜZERİNE linkteki paylaşımınızı okudum bist için uzun bir ayı piyasısına gireceğinden bahsetmişsiniz saygı duymakla görüşünüze katılamaycağımı belirtmek isterim 1. neden ayıların endeks 1256 noktasındaki mumda aşağıdan yukarı uzun bir fitil bırakmaları bu noktada bogaya dönüşmeleri yada boğaların galip gelmesi bu mumdan sonra bist 6 gün üst üste atı kapatmıştır ve endeks6. günün 25.03 teki mum değeriyle 1419 bu günkü mum değeri aşağı yukarı aynıdır piyasa dengelenmiştir 2. neden yeni halka arzlar yapılmakta ve yatırımcılardan oldukça iyi talep gelmekte bu bistin haçmini arttırır 3. neden VE BANA GÖRE EN ÖNEMLİ OLAN bizim bistteki şirketlerimiz USD bazında UCUZLARR DÜŞÜNSENİZE EMLAK ZENGİNİ VE KASASINDA 102 MİLYON USD OLAN şirketin hissesi 4 dolar bile değil 4. neden COVİD -19 SALGININDA şirketler ilk bazda etkilendiler fakat daha sonra işlerine ve çalışmalarına faaaliyetlerine devam ettiler yani bacalar tüttü bu faaliyetler şirketlere kar olarak yansıdı 5. neden pande mi de dünyada para fazlalığı oluştu paranın başındakiler çıkıp bizlere şu dönemde enflasyonun şu kadar olması rahatsız etmez diye açıklamalar yaptılar insanlar paralarını alıp bankaya yatırdılar Peki bankalar bu paraları kendi kendi nemi faize yatırdılar acaba Amacım asla polemik yaratmak değildir siz pencerenizden öyle görmüşsüzüzdür ben farklı görmüşümdür kimin haklı veya haksız çıktığı önemli değildir benim için önemli olan hedefe ulaşmaktır
    arkadaş hala burda ise tekrar okusun bakalım piyasa ayımı boğa mı?

Sayfa 306/652 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •