Sayfa 604/654 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614 ... SonSon
Arama sonucu : 5229 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hisse 30 -34 arasına düşse de alsak diyenlere o iş o kadar da kolay olmayacak demek için 36.40 üstü kapanış gerek 2 güne bu olmaz ise bu arkadaşlar gelip burada düşse de alsak yazılarına devam ederler

Evet düşse de ALSANIZ ARKDAŞLAR düşse de alsanız !

Herkese bol kazançlar dilerim !

2. Borsa 7780 gider ve ordan düşerse bu hisse de bir yerden döner yatayda düzeltme olmadan bilanço etkisiyle baskının kalkması da ihtimaller arasında dileyen korksun ve bu endeksten kaçsın ne de olsa 7600 geçemez diyen d evse 7700 geçemez diyen de var

Her lafa inanmayın benim iddiam yok şuradan döner mi bilemeyiz ama GYO sektöründe müthiş örgütsüzlğl ve baskı var giren gruplar da 1-2-20 milyon lot alıp beklemeye geçiyorlar cidden durum böyle ! Kap bekliyor çoğunluk 2 kap atıldı akfgy darma duman oldu tersi ise biz algyo için bekliyoruz kalkış için 1-2 adet kap bekliyoruz !

Şirketin sahiplerine duyurulur , yatırımcının eziyetini bitirse bitirse siz bitirirsiniz kapitalist düzende patron ne derse O dur , hissenin düşmesi ve bedavadan kurda kuşa fırsatçıya yem edilmemesi için seferber olması gereken bizzat patron ve hakim hissedarlardır diye düşünmekteyim !

Bir çözüm üretin, bu adaletsiz ortamda en iyisini siz bilirsiniz umarım gyo yatırmcısı ,banka yatırımcısı gibi mutluluğa erecek !

3. Hisseyi övmek yada yermek isteyenler devam edebilir, ben uzun vadeli bir yatırımcısı olarak Azra kadar memnun değilim.

4. Abdala malum olurmuş 300 senedir din adamı ve öğretmen soyundan geliyorum kitabi bir insanız , öğretmen çocuğuyuz diye mi bilmem ama kap bekliyordum bugün içime doğmuş

Bilanço geldi bu azrablaniz ve diğer arkadaşlar Twitter da yazan aslan bey ve aziz ramazan bey de en alimi DR. Ali Rıza Şimşek bey Mustafa bey ve sayısız ALARKO GYO müdavimi için gerçekten çok mutlu oldum , kafalarından çok kurdular ne olacak nolcak bolca bu durum diye sonuçlanması adımları için gerçekten çok sevindim , öyle bir duruma girmiştik ki sanki şirket hiç bir zaman kap haber atmayacak sanıyordu yatırımcılar hatta hisse net dahil fantastik senaryolardan bazılarında aşırı olumsuz hava vardı , tasfiye mi olacaktı şirket , kapıya kilit mi vurulacaktı önemsiz bir şirket miydi bu şirket ? neydi bu sessizlik !

arkadaşlar 6 hazirandan beri Twitter dan onlar buradan da değerli arkadaşlarla görüşüyorum ,haber talebş has safhadaydı , emanet edilen bir hisse var yatırım var ama bilgi kap talebi inanılmaz boyutlarda idi .Sürekki şirkete soranlar vardı ,haydi kap nerede kap nerede lütfen kap atın lütfen kap atın açıklama yapsın diyerek sağlıklı bir OLUMLU haber akışı için temenni üstüne temenni açıkladılar neticede ben yahudi de olsam ateist de Seyit soyundan da gelsem ( çok fazla var bu soydan gelen tahmin edemezsiniz kaç milyon kişi ) ne olursam olayım garip şekilde bugün bu açıklamanın geleceğinden emindim bir tür müneccim oldum galiba ?? Bilemiyorum patron halimize okuyup da üzülmüş müdür onu da bilemiyorum ?? ve otel kararı olmasa da şükür Bilanço 9 gün önce tam zamanda şükür geldi de çok şükür geldi Yük kalktı artık üzerimizden , hisseden ciddi yük kalktı !!! ne olacaksa yatay dikey uzay…galaksi veya dünyanın çekirdeği olacak artık !!

Artık patronun da BU DÜZENDE bizi duyduğundan ve okuduğundan emin oldum 18 Ağustos beklemeden bu bilanço ve Matrikste !!
    Bilanço görünümü yorumlayacak olan Dr Ali Rıza Şimşek bizle beraber Algyo yorumlayacak hayırlısıyla kendileri ile Twitter üzerinden iletişime geçiyoruz arkadaşlar, Dr Ali Rıza oldukça bilgili akademisyen bir Algyo yatırımcısıdır , notunu alsın yarın sabah burda paylaşım yaparız ! Bilanço gayet net pozitif fiyat hareketlerinden bağımsız artık toplu alım yapanlara ,blok alanlara ve piyasa alıcısına arkandayım korkma diyecek bir bilanço bu , umarım sağlıklı fiyatlanır hayırlısı olsun !
    Son düzenleme : Deniz Ali; 09-08-2023 saat: 19:40.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. len bunlar anarşik anarşik düşünmeye başladı, neyse bilanço açıklayayımda kafaları karışsın bari :D

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    algyo topiği değil , beleşe psikiyatri kliniği uzanma koltuğu oldu burası.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Sayfa 604/654 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •