Sayfa 792/1002 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: Viop - XXVII

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    Allahım inşallah longlar kapanmıştır amin
    Işimiz Allah a kaldı desene

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    böyle yüklü poz kapamalar tesadüf olamaz...bence...yani shortlar durdu durdu tesadüf son 2 gün mü stopladı 50 bin kontratı? bu mantıklı gelmiyor bana...böyle hareketler ancak büyük el tarafından yapılabilir diye düşünüyorum...bence pelloş LONG kapattı...daha var mıdır elinde bilmem...ayrıca LONG kapattıysa malı da bittiyse şimdi SHORT biriktirmesi lazım...yani APS artmalı...LONG ile işi bittiyse tabii...gibi gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    böyle yüklü poz kapamalar tesadüf olamaz...bence...yani shortlar durdu durdu tesadüf son 2 gün mü stopladı 50 bin kontratı? bu mantıklı gelmiyor bana...böyle hareketler ancak büyük el tarafından yapılabilir diye düşünüyorum...bence pelloş LONG kapattı...daha var mıdır elinde bilmem...ayrıca LONG kapattıysa malı da bittiyse şimdi SHORT biriktirmesi lazım...yani APS artmalı...LONG ile işi bittiyse tabii...gibi gibi...
    benim tahminim,
    pala 20- 25 bin filan lönk kapadı.
    şorta geçtiğini düşünmüyorum henüz.
    şuan hazırlık safhasında. bence.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    BDDK aktif rasyosunda yeni revizyona hazırlanıyor- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun, Türk Lirası mevduatların cazibesini artırmak için aktif rasyosunda yeni revizyona hazırlandığı belirtildi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Merkez Bankası'nın politika faizini artırmasının ardından bankaların mevduat faizlerinin daha rahat artırmasını sağlamak için Aktif Rasyosu'nda değişikliğe hazırlanıyor.

Konuya yakın üç kaynağın Bloomberg'e verdiği bilgiye göre değişiklik yakın zamanda yayınlanacak.

Aktif Rasyosu formülünün paydasında yer alan TL mevduat kalemindeki artış, bankaların tutturmak zorunda olduğu yüzde 90 oranını aşağı çektiğinden ve daha fazla kredi vermeye zorladığından bankaların TL mevduat artırma iştahlarını azaltıyor. Değişiklik ile bankaların TL mevduat faizlerini daha rahat artırabilmesi amaçlanıyor.

TCMB verilerine göre 13 Kasım itibariyle bankaların üç ay vadeli TL mevduatlara uyguladığı ortalama mevduat faizi %13,19 seviyesinde.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/bddk-akt...aniyor-2269103

5. Takılıyorum abi sana. Bak o zaman da demişim hakli bile ciksan bu kadar iddialı olma diyorum hepsi o.

Benim sistemi görmek ister misin 15 dakikalık ve sürekli yatayda çarpılıyor trendde tokatlıyor, 1 dakikaliga dönüştürüp iyileştireceğim. Bak düşün 15 dakika vade uzun geliyor. Senle viop topigin vadesi uyuşmuyor aslında sorun bu sadece.
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    sen demişsin o lafı ozaman.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    BDDK aktif rasyosunda yeni revizyona hazırlanıyor- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun, Türk Lirası mevduatların cazibesini artırmak için aktif rasyosunda yeni revizyona hazırlandığı belirtildi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Merkez Bankası'nın politika faizini artırmasının ardından bankaların mevduat faizlerinin daha rahat artırmasını sağlamak için Aktif Rasyosu'nda değişikliğe hazırlanıyor.

Konuya yakın üç kaynağın Bloomberg'e verdiği bilgiye göre değişiklik yakın zamanda yayınlanacak.

Aktif Rasyosu formülünün paydasında yer alan TL mevduat kalemindeki artış, bankaların tutturmak zorunda olduğu yüzde 90 oranını aşağı çektiğinden ve daha fazla kredi vermeye zorladığından bankaların TL mevduat artırma iştahlarını azaltıyor. Değişiklik ile bankaların TL mevduat faizlerini daha rahat artırabilmesi amaçlanıyor.

TCMB verilerine göre 13 Kasım itibariyle bankaların üç ay vadeli TL mevduatlara uyguladığı ortalama mevduat faizi %13,19 seviyesinde.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/bddk-akt...aniyor-2269103
    konuya yakın üç kaynak ne ya içerden haber mi aldık demeye çalışıyorlar
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    ne aşıymış mübarek ıslatıp ıslatıp aşı buluyorlar
    *Pfizer ve BioNTech, Kovid-19 aşısının onayı için bugün FDA'ya başvuruda bulunacak

Ayıcıkların için iyi haberler bunlar.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

8. Koç holdingin önceki zirvesini dahi geçemediği bir ralli. İnanmıyorum ben bu ralliye falan.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 792/1002 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •