Sayfa 854/1002 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: Viop - XXVII

Evet arkadaşlar bu virüs tedavisi işini kapatalım normal gündeme dönelim ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yardımcı olma düşünceniz güzel lakin bu virüs tedavisiyle ilgili bilimsel bir kanıt olmayan tedaviler sunmak asil tedaviye sekte uğratabilir , bir insana iyi gelse de başkasına olumsuz bir etki yaratabilir bu yüzden bırakalım bu işi bilenler yapsın
    Reis covid carvacrol kekik yağı carvacrol diye arat bilimsel her şeyi görürsünüz. Dünya da

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis covid carvacrol kekik yağı carvacrol diye arat bilimsel her şeyi görürsünüz. Dünya da
    Bunun yeri burası değil herkese aynı etki göstermeyebilir , ilaç kullananlara yan etki yapabilir vs vs . Kapatalım bu konuyu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya arkadaş doktor gibi burada ne diye tavsiyede bulunuyorsunuz? adam hali hazırda ilaç kullanıyor olabilir söylediğiniz şeyler belki ilaçla birlikte yan etki v.s. yapacak.adamın sağlığını belki tehlikeye atacak.belki beklenmeyen ciddi sonuçlar ortaya çıkacak.

5.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Ben de 12 gün önce aynı durumdaydım
    hiç bir şey yiyemiyor ve içemiyordum
    yediğim az. bir şey de hem üstten hem alttan gidiyordu
    hastaneye gittim enfeksiyon artmıştı Ve 4 gün yattıktan sonra serum ve antibiyotiklerle toparlayabildim
    Diyeceğim hemen hastaneye gidin
    112 arıyorum sabahtan beri normal bunlar diyip kapatıyorlar telefonu bekleyin diyorlar siz 112 aramadan direk mi gittiniz

Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    112 arıyorum sabahtan beri normal bunlar diyip kapatıyorlar telefonu bekleyin diyorlar siz 112 aramadan direk mi gittiniz
    Özel ambulansla gittim

Arkadaşlar covid testim Perşembe pozitif çıkmıştı.burada yazılanlari uyguladim ama midem berbat durumda bişey yiyesim gelmiyor midem bulanıyor ayağa kalkamıyorum.doktor yada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi çok kötü durumdayim
    Geçmiş olsun doktorun verdiği ilacı kullan gğndüzleri güneş görürsen çık 1 saat güneşlen bol bol c ve d vitamşni al çok dallandırıp budaklandırma yemeyi içmeyi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,630
    Arkadaşlar covid testim Perşembe pozitif çıkmıştı.burada yazılanlari uyguladim ama midem berbat durumda bişey yiyesim gelmiyor midem bulanıyor ayağa kalkamıyorum.doktor yada tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi çok kötü durumdayim
    Platones
    geçmiş olsun.

2 hafta önce annemin durumu iyi değil çok halsizleşti diye 112 yi aradım
    112 den il sağlık birimine bağladılar, oradan öğrenci servisi gibi bir araç yolladılar,
    arkasındanda kardeşimi kendi arabasıyla gönderdim.
    servis hastahene kapı önüne bırakmış 76 yaşında kadın işlemlerini nasıl yaptırsın.
    kardeşim tahlil vs işlemleri ile ilgilenip yatış işlemlerini yaptırdı,

12 gün hastanede yattıktan sonra Cuma günü çıktı, çok iyi olmasada nispeten iyi.

senin yerine evden/aileden başkası arasın durumu iyi değil desin gelip alırlar.

tekrar GEÇMİŞ OLSUN.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 854/1002 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904954 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •