Sayfa 988/1002 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Viop - XXVII

1. an itibariyle pohhh fiması kendinin özsermayesinin 80 katı büyüklüğündeki firmanın piyasa değerini geçti...

at izi iti izine karıştı...

SPOT alıcı satıcı

3. Ayın 6'sından beri dışardayız. ABD seçimleri nedeniyle çoğunluk tarafından adeta''korkutulup'' zararına borsadan çıktık. O günden beri aşağı gider diye bekliyoruz ama o arkasına bakmadan ileri gidiyor, düzeltmeler cılız kalıyor. Şimdi buralarda yeni ralliden bahsediliyor. Şimdi mesela 6.54'den çıktığım ttkom'a nasıl gireyim, hiç bir kağıdı alasım gelmiyor. Bana göre bankalar dahil hepsi primli. Döviz alalım diyoruz o da dengesiz. Ne yapacağımı şaşırdım. Çok sevdiğin ''oyun'' oynanıyor ve ben sadece seyrediyorum.

4. bi ben bi de leonardo fibonaççi,
    çalışmamızın adı, lönkörlerin rüyası ismini taşıyor. asdas.

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    temmuzdaki yükseliş trendi açısıyla bir sonraki yükseliş açıları çok farklı. bu son yükseliş trendi çok daha kuvvetli.
    Açılar ve zamansal büyüklük farklı ancak son oluşan tepelerin uyumsuzluğu ve güç kaybı çok benzer. Mevcut yükselişin çok dik olması, piyasa yorumlarının çok olumlu gitmesi v.s. benim gözümde düzeltme ihtimalini kuvvetlendiriyor. Orta vadede borsa için çok olumluyum ancak bu hareketin düzeltmesi olmadan gidemeyeceğini tahmin ediyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

6. sn cml para girişi çıkışı pasta atabilirmisin tşkl

7. Nüfusa oranladığınızda, Covid-19 vaka sayısında dünyada 1. olmuşuz.

tüm kapılar açık yabancıya sorgulama yok gel ne olursan ol gel.....

dolar gelsin euro gelsin dinar gelsin...

araplar kıçını yaya yaya geziyor...

şimdide toplu taşıma araçlarını durdurup hes kodu sorcaklarmış...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

Sayfa 988/1002 İlkİlk ... 488888938978986987988989990998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız