Sayfa 317/1002 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Ben bist'in başkanı olsam,,,
    Benim neyim esgig ben de istifa ediyorum...
    DERMİYİM ACABA!!!....
    Ben şimdi istifa etmişmiyim,etmemişmiyim...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

2. hamdolsun, karantinaya almayı CHP den öğrenecek değiliz..
     Alıntı Originally Posted by onatbeyza Yazıyı Oku
    Halkbankası' yla ilgili filyasyon ekibi tüm temaslilari karantinaya alıyor gibi, bu ne enteresan bir iş oldu

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Henry Kissinger

We often disagreed on foreign policy, but if he becomes president, I'm convinced he will be moderate and thoughtful in his foreign policy.
    taç başı akıllandırır demek istiyo yaşlı kurt: tayyip'le çatışma, onu yanına çekmeye çalış' diye nasihat ediyo bidon'a..
    netekim -yaptırım mı yapacaksınız her ne yapacaksanız yapın hadi, neymiş görelim sanction manction' diye ünlemişti reis iki hafta üç hafta evvel..

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    taç başı akıllandırır demek istiyo yaşlı kurt: tayyip'le çatışma, onu yanına çekmeye çalış' diye nasihat ediyo bidon'a..
    netekim -yaptırım mı yapacaksınız her ne yapacaksanız yapın hadi, neymiş görelim sanction manction' diye ünlemişti reis iki hafta üç hafta evvel..
    Bu adamlar kalın kalın anılarını yazıyor, ama esas noktaları yazmıyorlar.

Ölmeden önce bize iblis ne dediyse onu yaptık diye yazsa amma olur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5. Ya bu habere çok üzüldüm

Türkiye'ye yatırım yapmaktan vazgeçen Volkswagen, Slovakya'yı seçti

Kısa süre önce Automobilwoche'ye özel açıklamalarda bulunan Volkswagen CEO'su Herbert Diess, Türkiye'de yeni bir fabrika yatırımı yapmak yerine Slovakya'daki fabrikayı güçlendireceklerini belirtti.
    Deyim yerindeyse yılan hikayesine dönen Volkswagen'in Türkiye yatırımıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Volkswagen CEO'su Herbert Diess,*Automobilwoche'ye yaptığı açıklamada Türkiye yerine*Slovakya'ya yatırım yapmaya karar verdiklerini*belirtti.
    Herbest Diess'in açıklamasına göre Volkswagen, Türkiye'de sıfırdan bir fabrika kurmak yerine Slovakya'da var olan fabrikasına yatırım yaparak buradaki üretim kapasitesini artıracak. Pandemi sürecinde talebin düşmesiyle kapasite artırımı konusunu yeniden değerlendirdiklerini belirten Diess, Slovakya'daki fabrikayı güçlendirmenin kendileri için yeterli olacağını belirtti.
    Diess, verdiği demeçte Slovakya'ya yapacakları yatırım miktarını açıklamadı. Fakat*Automobilwoche'ye göre bu değer*1 milyar euro civarında.

Birinin keyfine göre yönettigi ülkeye kim yatırım yapsın ki ..

6.  Alıntı Originally Posted by Serseri.26 Yazıyı Oku
    Ya bu habere çok üzüldüm

Türkiye'ye yatırım yapmaktan vazgeçen Volkswagen, Slovakya'yı seçti

Kısa süre önce Automobilwoche'ye özel açıklamalarda bulunan Volkswagen CEO'su Herbert Diess, Türkiye'de yeni bir fabrika yatırımı yapmak yerine Slovakya'daki fabrikayı güçlendireceklerini belirtti.
    Deyim yerindeyse yılan hikayesine dönen Volkswagen'in Türkiye yatırımıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Volkswagen CEO'su Herbert Diess,*Automobilwoche'ye yaptığı açıklamada Türkiye yerine*Slovakya'ya yatırım yapmaya karar verdiklerini*belirtti.
    Herbest Diess'in açıklamasına göre Volkswagen, Türkiye'de sıfırdan bir fabrika kurmak yerine Slovakya'da var olan fabrikasına yatırım yaparak buradaki üretim kapasitesini artıracak. Pandemi sürecinde talebin düşmesiyle kapasite artırımı konusunu yeniden değerlendirdiklerini belirten Diess, Slovakya'daki fabrikayı güçlendirmenin kendileri için yeterli olacağını belirtti.
    Diess, verdiği demeçte Slovakya'ya yapacakları yatırım miktarını açıklamadı. Fakat*Automobilwoche'ye göre bu değer*1 milyar euro civarında.

Birinin keyfine göre yönettigi ülkeye kim yatırım yapsın ki ..
    Haber yeniyse yarın Doas a çakarlar.

Üzücü tabi yabancının daha fazla yatırım yapması lazım ama......

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Trump: Koronavirüs aşısının başarısını seçimi kazanmayayım diye gizlediler.

Adam haklı bu sefer

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Görevden her kim alınıyor ise boğazına kadar pisliğe batmış ve alanların da paçası tutuşmuş.

Not: abdye gönderilen tebrik mektubu daha çok biz kardeşiz mesajı verilmiş sanki tıpkı af dileyen şahsın gerekçelerine dokunulmadan yapılan açıklama gibi

Yolun sonu görünüyor daha çok 200 binler konuşulur borsası Uçanlar kimmiş bakın bekle bizi Venezuela biz geliyoruz pehhh

Sayfa 317/1002 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •