Sayfa 776/1002 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Viop - XXVII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    hele bi toplaşın ayıcıklarım şu boğalar üzerinde bişey deneyecez
    hacı dayı denesen noolcak herif shortçuları delik deşik etmiş zaten
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

2. Petkim e ne oldu yahuu
    Bulut sen mi aldin yine
    Vadeli de islem goren hisseye bolunme bedelsiz ivir zivir nedir petkim longlarim nerede ?

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    JPMorgan, Ağbal'ın görevine oldukça "ihtiyatlı" ve "kararlı" başladığını bildirdi

Kaynak : Anadolu Ajansı
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Mobius: Türk piyasalarına güven artacak- bloomberght.com

https://www.bloomberght.com/mark-mob...tmedik-2269029

çok pis tuzağa çekiyorlar kalan malıda yığacaklar varlık fonuna ve 1 mikyon çıtır yatırımcıya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. makası 1300e ındıırdı.......satıs baskısından çekınıo olabılır...dun2200du...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. Aylar Önce Ülkenin Göbeğine Atom Bombası atılsa borsa düşmeyecek rekorlara gidecek dediğimde buradaki bazı boş insanlar beni linç etmişti. rakamlar ortada iste. Hani çöküş? Adam Selçuk Geçer izleyip bişeylere inanıyor ve gelip burada borsa düşecek mantığıyla dayak yiyip gidiyor.

1) Pandemi yüzyılın hikayesidir. Ölüm oranı belli bir yaşın üzerinde %2 ancak olan bir hastalık için dünya çökmez.... İspatı: yeryüzündeki tüm borsalar pandemi öncesi fiyatlarının kat kat üzerinde... Hani pandemi nerede ? kimse sallamıyor pandemiyi gerçek olan bu. herşeyden önemlisi piyasa sallamıyor...

2) Bistte 400 tane kağıttan 52 haftalık fiyatta sadece 10-15 tanesi ekside. Kat be kat artanları saymıyorum.

3) Millet çöküş bekledikçe borsa rekorlara doymayacak.

4) Yok ekonomi kapanıyormuş kıraathane kapanıyormuş, okul kapalıymış çökecekmişiz.... Güldürmeyin insanı... Sonuçta zenginden, sermaye sahibinden birşey eksiliyor mu ona bakın. Zenginden bir şey eksilmiyosa kriz yoktur. Fakir zaten olsa ne olmasa ne hiçbir ekonomi günlük 2 makarna 3 ekmek yiyen bir adamın ekmek alması zorlaştı , makarnası 2 den 1 e düştü diye çökmez. Havyar yiyen adamın havyarı azalmadıysa problem yoktur.

Tüm bu hikayeler zaten fakirin malını ve emeğini zenginde toplamak için oluşan piyasa denilen kazanın temelinde vardır. Zengine birşey olmadığı sürece kriz olmaz.

Ülkede nicelik olarak 83 milyon var, nitelik olarak 10 milyon bile insan yok. gereksizler sistemden siliniyor diye piyasalar çökmez merak etmeyin...

Endeks 50 bin olacak diyenler varken yeni rekorlar gelecek dedim ve linç yedim. Taki yeni rekor gelene kadar yazmayacağım dedim. Ama beni linç edenler arsız arsız yazmaya devam ediyor. Gerçekler ortada...

6. Endeks olmus 132 bin bankalar hala çok geride, kchol hala geride, tuprs petkm thyao hala geride. Ama borsa ucuyor. Evet evet uçuyor. Tostçu iplikçi manifaturacı çaycı şirketleriyle işte.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. xu030 150 bın bugun yetısır mı?
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    millet shortladıkça mazot geliyor..

bari en azından 10-15 daklıklar sat versin,öyle short olunmalı.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 776/1002 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •