Sayfa 55/1003 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

şu dönemde gbc, eıb, suc ekliyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

2.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bir yerden dönmesi lazim
    Dustukce aliyoruz.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün son kademe alışımıda girdim. Şuan için lot sayım hedef değere ulaştı ama kurdaki olası geri çekilişlerde bir kademe daha alım için bekletiyorum.
    Bilgi paylaştıkça artar... Yazdıklarım, yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

buarada garanti bankın gümüş fonundan tadımlık alım emri yolladım bugün. Çalıştığım kurum garanti olduğu için ufak da olsa bi destek olalım dedim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Mps den kademeli çıkışa devam ediyorum.fon miktarı yarıya düşmüş yazık.güzelim fonu ne hale getirdiler.son 1 ayda hala artıya geçemedi

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    evet mantık dışı hele ki bankaların artması tamamen mantıksız. Ancak piyasalar uzun zaman sonra mb nin ve ekonomi yönetimin verdiği bir kararı beğendiler.
    isc nin 3.5 f/k ile işlem görmesi mantıklı mıydı?

6. TPL tefaşta günlük % 7,58 getirmiş görünüyor, yanlışlık var sanırım.

Edit; düzelttiler, - 0,1081 görünüyor. AKE, DBH ve YBE de de yanlışlık olabilir. Eurobond fonların eksi yazması lazım bugün.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    buarada garanti bankın gümüş fonundan tadımlık alım emri yolladım bugün. Çalıştığım kurum garanti olduğu için ufak da olsa bi destek olalım dedim.
    Kodu nedir bu fonun ? gmstr den bıktım.
    'Piyasa analizi sadece kendi pozisyonunu empoze etmektir' Şant Manukyan

8.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Mps den kademeli çıkışa devam ediyorum.fon miktarı yarıya düşmüş yazık.güzelim fonu ne hale getirdiler.son 1 ayda hala artıya geçemedi
    biraz daha sabrederseniz gelir aslında...

Sayfa 55/1003 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •