Sayfa 550/1003 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bu tüm müşteriler için geçerli mi yoksa sadece bazı hatırlı müşterilere mi
    İş yatırımla çalışıyorum. Durum aynen admustafa üstadın dediği.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Maalesef ısrarla yükseliş bekliyoruz diyip hedge de yapmadılar. Hem ons hemde kurdan sağlam eksi yazar...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    GBC portföyünü inceledim şimdi, altının yanında ilaveten hatırı sayılır miktarda gümüş de varmış, kayıp beklediğimizden biraz daha fazla olacak, ons 200 günlük hareketli ortalamadan tepki verebilir, usdtry de 200 günlükte tutunmuş görünüyor...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
     Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu Osmanlı'nın ikinci değişkeni ne oldu acaba, ne tefaşta var, ne herhangi bir yerde. 10 Aralık bültende izin verilmişti ihracına.
    Bir de Marmara Capitalin serbest fonu çıkacaktı, ondan da haber yok sanırım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hala elinde olan var mi bilmiyorum ama AFS. +3 civarında getirecek bu gidişle.

Teşekkür ederim, ben de var, geçen gün bir miktar daha eklemek istedim. Fakat Vakıfbank üzerinden almaya çalıştığımda içeriği değişecek diğer fon olan aoy ile birlikte ikisinin de artık Ak Yatırım fonları içerisinde yer almadığını gördüm. Afs portföyümdeki en memnun olduğum yabancı fonlardan, hala niye yeni fon kurmak yerine böyle başarılı ve pek alternatifi de olmayan bir fonu dönüştürdüklerini anlamıyorum.
     Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Hala elinde olan var mi bilmiyorum ama AFS. +3 civarında getirecek bu gidişle.
    "Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, ben de var, geçen gün bir miktar daha eklemek istedim. Fakat Vakıfbank üzerinden almaya çalıştığımda içeriği değişecek diğer fon olan aoy ile birlikte ikisinin de artık Ak Yatırım fonları içerisinde yer almadığını gördüm. Afs portföyümdeki en memnun olduğum yabancı fonlardan, hala niye yeni fon kurmak yerine böyle başarılı ve pek alternatifi de olmayan bir fonu dönüştürdüklerini anlamıyorum.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."
    Bu konuda daha once de yazdım muhtelen ilgili şirket için yatırımcının kazancından çok portfoy büyüklüğü daha önemli yani kendi cebine giren para. Bu esnaf duzeniyle kendi imajlarina dinamit koyuyorlar farkındalardir da. Ama umurlarinda mıdır? Sanmıyorum çünkü adam akıllı rekabet yok.

7.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Tefaş'ta işlem gören fonlar için imkansız değil eğer İşyatırım'da hesabınız varsa İşbank yatırım hesabında söz konusu değil tabi bu işlem.

Alıntı Originally Posted by ZİRVEE Yazıyı Oku
    İş yatırımla çalışıyorum. Durum aynen admustafa üstadın dediği.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Is yatirim hesabi sahibi olmanin maliyeti nedir acaba sadece fon alip satsak ? Parayi is yatirima gonderince kesinti var mi , is yatirimdan geri isbank hesabina cekmek isteyince herhangi bir kesinti var mi ? Komisyon ve saklama ucretleri ne durumda acaba ?

Forumdan 1-2 hafta uzak kaldim , haftasonuna okumam gereken 100 -130 sayfa birikmis. Neyseki bi ucundan yakaladim

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam ben satıp komple tekrar aldım açıkçası. Ama kenarda biraz nakitim vardı. Aynı gün verdim alım-satım emirlerini. Kaç lot sattıysam o kadar aldım, valör kaybetmemek için. Zaten ktm çok eski bir fon değil portföyümde , henüz çok birikmiş değil, o yüzden miktarı cüzi idi.
    Cevap için teşekkürler.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 550/1003 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •