Sayfa 267/1003 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. Rbh + 0.64

2. Bana boş yapanlar.bu fonlar sizin paranizla yonetiliyor.giden sizin paraniz.ben yoneticinin haftalarca hisse analiz etmeyip yattigini bilirim.sadece tr degil dunyanin her yerinde var.adam yoneticiyi savunuyor.sazan yuzde 5 daha fazla kazanmak icin kazandirmak icin bunlara ayari vereceksin.tek paranin cikisindan korkar bunlar.sen de neyi sak sakliyosun anlamadim.senin hakkini savunan birini,seni soyan birine tercih ediyosun.gerci ulkemizde bu moda oldu.birini tanri ilan edip tapmak ,satasanlari da vatan haini diye suclamak.

3. gunaydın fonlların ıcerısınde hangi hisse ne oranda var neredn gorebılırız

Alıntı Originally Posted by atd Yazıyı Oku
    gunaydın fonlların ıcerısınde hangi hisse ne oranda var neredn gorebılırız
    tefasın sitesinden görebilirsiniz. Tefası inceleyin fonlar hakkında güzel bilgiler var. Ayrıca her fonun kap'a sayfası ve geçmiş bildirimleri de bulunmakta.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by Eren8002 Yazıyı Oku
    ditaş ve celha hacimsiz tahtalar haydar bey fonda türev işlem yapmadığı için bu iki hisseyi hedge amaçlı kullanıyor.Endeksin ve fonun negatif olduğu günlerde celha ve ditaşla fonun endeksten daha az düşmesini sağlıyor.Endeksin ve fonun pozitif olduğu günlerde ise iki hisse negatif ayrışıyor.Benim düşüncem bu yönde.Fon iyi yönetilsede bu iki hisse hiç bir zaman pörtföyüme girmeyeceği için bende fonu satmıştım.Hisse senedi fonlarında şuan için tkf bana göre hepsinden bir adım önde.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu iki hissenin zaten temel analiz bazlı hisse alımı yaptığı söylenen bir fonda olmasını hiç anlayamıyorum. Doğan holding bu hisselerden satış yapmış ama mac satmamıştı.Hep vardır Haydar Acun'un bir bildiği diyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6. sn pit ts ederim

tefasta sadece yuzde olarak ne var gorebılıyorum ama tek tek ısım vermıyor hısseler hakkında
    tefasta nereye veya kap ıle ılgılı bır link verebılırmısınız yada bılen bır arkadasımız verebılırmı

saolun
    guzel bir gun dılerım
    tskler

7.  Alıntı Originally Posted by atd Yazıyı Oku
    sn pit ts ederim

tefasta sadece yuzde olarak ne var gorebılıyorum ama tek tek ısım vermıyor hısseler hakkında
    tefasta nereye veya kap ıle ılgılı bır link verebılırmısınız yada bılen bır arkadasımız verebılırmı

saolun
    guzel bir gun dılerım
    tskler
    İlgili fonun kap sayfasında yer alan bildirimlerde portföy dağılımı bildirimi var. Orda görebilirsiniz istediğinizi. Kalem kalem hisseler yüzde leri ile birlikte veriliyor

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Viop 0.36 artı ile başladı.bugün de ekmek yiyeceğiz anlaşılan

Sayfa 267/1003 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •