Sayfa 697/1003 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    icerigi nedir , stopaj varmi .tesk
    Sn. dell14, 31 mart'a kadar Stopaj yok, t + 1 fon.

Daha önceden fon içeri ile yazdığım bir mesajı tekrar aşağıya bırakıyorum.

Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Daha öncede burada yazıldığı gibi, qinvest pdd katılım fonu, bu ay sonuna doğru prosedürler tamamlanınca tefasa açılacak.

Qinveste yeni çıkacak, Pdd nin stratejisini sormuştum. Özetle, eib ve eic'in yatırım stratejisinin benzerini katılım dünyasında izlemek için kurulduğunu, amacının orta ve uzun vadede katılım kar payı oranlarının anlamlı şekilde üzerinde getiri getirmek olduğunu, kamu ve özel sektör kira sertifikaları ana çatı olmak üzere, geniş bir çeşitlendirme yapmadan konsantre bir hisse portföyü bunun tamamlayıcısı olacağı, getiri iyileştirme amaçlı döviz bazlı enstrümanlar , altin ve diğer kıymetli madenler dönemsel olarak kullanılabileceğini ifade ettiler.

Amaçları, katılımcıları maceraya sürüklemeden, yüksek volatiliteye maruz bırakmadan kar payı oranlarının gözle görülür üzerinde getiriyi her yıl getirmek.

Yatırım vade tavsiyesi olarakta en azından 6-12 aylık olarak değerlendirmeninin daha sağlıklı olacağını ifade ettiler.

İleride bu fona yatırım yapmak isteyenlere faydası olabilir diye paylaşmak istedim.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...61#post5068861

2. pdd, eib ile aynı risk derecesinde ve getirisinde olursa , stopaj avantajı ile eib ile değiştirilebilir bence. ben bir süre, bir ay kadar izleyeceğim volatilitesi ve riskini görmek için.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. criptopara fonu cikarmalari lazim
    cikarmazsa kendim halka arz yapacagim
    Canlar gider heyyyy

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    criptopara fonu cikarmalari lazim
    cikarmazsa kendim halka arz yapacagim
    Grayscale bitcoin trust var: https://tr.investing.com/equities/bi...vestment-trust

Ya da nakdini bitcoin’e çeviren ve kaderi artık btc ile beraber yürüyen microstrategy var: https://tr.investing.com/equities/microstrategy-inc

Yani bitcoin exposure’u isteyen fonlar için seçenekler mevcut aslında. Kasım gibi gbc’ye ufak da olsa microstrategy taşımayı düşünürler mi diye yazmıştım aslında. Cevap dahi gelmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Hocam eic'de de eib gibi stopaj avantajı var değil mi?

6.  Alıntı Originally Posted by Oolmezses Yazıyı Oku
    Hocam eic'de de eib gibi stopaj avantajı var değil mi?
    Bu ikisi de değişken ve stopaj %10.
    O anlamda bir avantajları yok.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. Teşekkür ederim.

8. Herkese merhaba,
    Stopaj avantajı olanları fonları 31 Mart sonrası istediğimiz tarihte bozduğumuzda, avantajdan yararlanabiliyormuyuz? Daha önce konuşul sanırım ama önceki sayfalarda tam cevabı bulamadım. Teşekkürler

Sayfa 697/1003 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •